Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Falun lenézik a Pestieket, és...

Falun lenézik a Pestieket, és Pesten lenézik a falusiakat?

Figyelt kérdés
Már több embertől is hallottam, hogy a falusiak lustának, meg nagyképűnek hiszik a Fővárosiakat, a Budapestiek, meg unalmasnak, tartják a falusiakat, akik semmihez sem értenek.
2011. júl. 19. 19:41
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
100%
en egy videken szuletett,suli utan 6 evig Gyorben elo,majd kulfoldre koltozo vagyok 6eve.Azt gondolom,hogy nem szabad lenezni senkit,mert csak 1 irta kozuletek,de igy van,olyan mindegy,hol szulettel,hova koltoztel,hol szulettek,laknak a barataid,ha te egy szeretetre melto ember vagy,akkor teljesen mindegy,hol szulettel,nem?Van pesti,falusi,roman,szlovak,fekete boru ismerosom,es egyiknel sem erzem magam felsobbrendunek,de alsobbrendunek sem.
2011. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem tanyán, falun, megyeszékhelyen, Budapesten és most egy vidéki nagyvárosban lakok.

Ugyanaz az ember voltam mindig is, csak a körülményeim változtak.


Láttam már sokféle embert, sokféle életformát. De egyik sem volt rosszabb vagy jobb a másiknál. Csak simán más.


Ezért kell megbélyegezni másokat? Ennyire egyszerűek az emberek?

2011. júl. 22. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Bocs az OFF miatt de Győr tényleg egy fejlődő város,mondom ezt úgy hogy miskolci vagyok.Egyszer voltam arra,teljesen más világ,meg úgy az egész Dunántúl.Az egész Tiszántúl olyan mint a sötét Balkán.


Hogy a kérdésre is válaszoljak:Vannak bunkók akik lenézik a vidékieket mert ők pesten élnek,és vannak vidékiek akik lenézik a pestieket.Emberfüggő.

2011. júl. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Ez emberfüggő. Aki kicsit műveltebb az nem általánosít, és addig nem mond véleményt amíg nincs tapasztalata. De szerintem egy falusi is lehet lusta meg nagyképű, meg egy városi is. Ugyanez van a semmiheznemértéssel meg az unalmassággal...
2011. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Még az előző hozzászólásomhoz: felesleges ezen egymással vitatkozni mert minél többet vitatkozol ezen annál szánalmasabb vagy. :)
2011. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

azért mert miskolc nem vmi király mert az csak egy iparváros

tiszántúlnak ottvan Debrecen, Nyíregyháza meg a Dunatiszaközénél Szeged

2011. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!