Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért hiszi bunkónak majdnem...

Miért hiszi bunkónak majdnem mindenki a Pestieket?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem bunkók! Azért mert ők Pestiek? Vagy miért? Ha nem ismerik őket akkor miért mondják rájuk azt hogy azok? Mellesleg én is Pesti vagyok. Vagyis félig. Nemrég költöztünk le!
2009. szept. 23. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pestiek nézik le a vidékieket és ezért a vidékiek cserébe lebunkózzák a pestieket.
2009. szept. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek az elozovel! :)
2009. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Mert azok.
2009. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Mert bunkók. Én sokévig éltem Budapesten, és majdnem mindenki tahó :) Ez van. :)


22/F

2009. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én a helyi elitgimis tanulókkal és pár pestivel voltam együtt, 7 (!) év nyarán 2 hétig. Na, hát komolyan mondom, elegem lett. Az elit "stréberek" sárbafetrengtek, egymást fürdették a sárban, fiú-lány együtt fürdött, videózták őket, stb.... meg bunkók voltak a pesti tesók (4en voltak). szval, na... :D
2009. szept. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, hogy miért lenne akkoranagy kiváltság, hogy valaki pesti. Ez semmit nem jelent _._

L/14 Pestről

2009. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi , mindenhol vannak bunkók...
2009. szept. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De ez engem tökre zavar! Mert mondhatni most már én is Pesti vagyok és egyáltalán nem vagyok bunkó! És nem is nézem le a vidékieket mert én is onnan jöttem! Amúgy ha jobban megismeritek őket egyáltalán nem olyanok! Mert velem tök normálisak voltak mikor ide kerültem! Nem néztek le meg ilyenek! Úgy bántak velem mint bárki mással!
2009. szept. 23. 19:30
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem úgy általában a magyarok tudnak bunkók lenni. Mondjuk, amikor szolnoki pasim volt, mindig mondogattam neki, hogy a hülye vidékiek, ő meg, hogy a bunkó pestiek, de ezeket csak viccből :)
2009. szept. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
én azt hallottam h a pestiek nem nézik le a másikat.. pl h ha felvesz egy olyan ruhát ami már kiment a divatból a pestiek nem foglalkoznak vele.. vidéki városokban meg lenézik az ilyeneket. ez igaz??
2009. szept. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!