Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mitől lett ilyen világ?

Mitől lett ilyen világ?

Figyelt kérdés
Hogy jutott idáig az emberiség, hogy az emberek 90%-a 15 év alatt elveszti a szüzességét, iszik, dohányzik?
2011. júl. 9. 20:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ezt adja ideálnak a TV. Szüzességgel nincs is bajom, a piával meg a cigivel inkább, mert ha magát károsítaná, az oké, de engem is károsít ezzel.
2011. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

200 éve 14 évesen már szültek.

200 éve még többet ittak az emberek.

sőt a

2011. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen, 200 éve. De most nem 200 évvel ezelőtt van, (micsoda tény.) hanem most a jelen van. Nem számít a múlt, abból csak tanulhatunk, hogy mit hogyan, vagy hogyan ne csináljunk. Itt a jövő és a jelen számít, nem a múlt. 200 éve szültek. Igen, és ez azt jelenti hogy most, 2011-ben is kell? A másik kijelentésedre is ez a kérdésem.
2011. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
200 éve 40 év volt az átlagéletkor...
2011. júl. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
húúú de elírtam. Én kérek elnézést, tehát 200 éve 14 évesen szültek... :D
2011. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 rémuralom ***** válasza:
100%

De 200 éve még volt erkölcs! Lehet, hogy 14 évesen elvesztették a szüzességüket a lányok, sőt szültek is, de nem fűvel-fával holtrészegen a hétvégi buliban!

És lehet, hogy ittak, bizony a részegség is gyakran előfordult, sőt, még kérkedtek is vele (Petőfi verseit nézzük csak meg például), de a 14-15 éves kis taknyosok legfeljebb akkor ittak bort, ha valóban volt mit ünnepelni. A mostaniak meg csak azért isznak, hogy berúgjanak. Mert az úgy menő. Úgyhogy ne hasonlítsuk korunkat két évszázaddal korábbi életképekhez.


A konkrét kérdésre válaszolva én is azt tudom mondani, amit az első. Ezt adja ideálként a tévé, illetve a tévé által hipnotizált világ.

2011. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

"200 éve szültek. Igen, és ez azt jelenti hogy most, 2011-ben is kell? "


Nem azt jelenti, csak annyit, hogy a kérdésre válaszolva - nem most lett ilyen, a világ, hanem ilyen is volt, sőt ilyenebb. Ne vonatkoztass el a kérdéstől!

2011. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Ne vonatkoztass el a kérdéstől!"


Még egy monológba se lehet belemerülni? chhh, milyen emberek vannak. :D

2011. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
TV,Nigger kultúra,Liberális oktatás,hatalom nélküli rendőrség(nem mehet oda a 10 éves cigánygyerekhez és verheti nyakon,mert cigi van nála) és még sorolhatnám.
2011. júl. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tényleg nem kéne a 200 évvel ezelőtti 14-15 éveseket példának venni.Lehet,hogy 14-15 éves lány már szült gyereket,d mellette főzött,dolgozott a földeken és tette amit egy anyának kell.A "férfi" katona volt vagy ős is a földeken dolgozott.


Az osztálytársaim 16-17 évesekből állnak.Úgy csinálnak mintha már 30 éves felnőttek lenének.Cigiznek,isznak és folyton kefélnek.Nekem is van barátnőm(nem csajom hanem barátnőm)mi is szoktunk szerelmeskedni(szerelmeskedni nem pedig orgiázni),de mi már 6 éve vagyunk együtt és még csak 1 éve volt az,hogy közösültünk.Én 17 vagyok ő most lesz 17 a nyár végén.Nem dohányzunk és nagyon ritka az,hogy iszunk.Jó én Fradi meccsen szoktam 1-2 doboz sört meginni,de kész ennyi a max.Mi röhögni szoktunk ezeken,mert igazából még gyerekesebbek mint a kisebb korosztály,mert én utoljára 5-6 évesen játszottam azt az oviban,hogy felnőttek vagyunk. :D


Egyébként a mai fiatal"férfiak" úgy öltözködnek mint a lányok.Rózsaszín póló meg buggyos nadrág amiben úgy néznek ki mintha össze sz@rták volna magukat.Semmi férfiasság nincs bennük.Nem bírnak el 20 kilót és még ők nevetik ki a hungarista rétegeket,hogy ők a gay :S

A mai fiatal lányok nem tudnak főzni,mosni,takarítani.

Halvány lilla fingjuk sincs arról,hogy miként zajlik a felnőtt élet.Ahogy nekem sincs,de pórbálok tanulni a felnőttektől és próbálok fölnőni az elvárásaikhoz.

2011. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!