Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem tetszik ez a mai...

Miért nem tetszik ez a mai világ nekem?

Figyelt kérdés
Mindenki csak kötekedik a másikkal, beszólogat, kritizálja azt, aki valamiről nem tehet, vagy éppenséggel van némi észrevehető rossz tulajdonság rajta. Sajnos velem is ez történik szinte minden nap (nem részletezem). Nem vagyok öngyilkos, de sokszor már elég volt mindenki hülyesége. Vagy csak velem van valami gond?
2010. okt. 20. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem veled van a baj. Eléggé "eltorzult" világban élünk.. :(
2010. okt. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez nálunk népbetegség, a politika meg mindig rásegít.
2010. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Kamaszodsz.
2010. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is elegem van az emberekből.

Sokan nagyon rosszindulatúak a másikkal szemben, csak mert nem olyanok, mint ők..Ítélkeznek. Mintha ők olyan tökéletesek lennének, mintha egy db hibájuk sem lenne.

Sajnos az ilyen emberekből egyre több van, és talán több is lesz. Ami elég szomorú.

2010. okt. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Itt mindnekinek igaza volt, főleg a 3.-nak, elvégre most leszek 14... :D
2010. okt. 20. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:

"Vagy csak velem van valami gond?"


Nem, ez 14 éves korban normális.

2010. okt. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!