Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik nem öltönyben menni...

Illik nem öltönyben menni államvizsgára?

Figyelt kérdés

Jövőhéten államvizsgázom és semmi kedvem sötét öltönyben mászkálni ilyen kánikulában...

Az elképzelésem egy elegáns( nem fehér ) ing + elegáns világos ( nem öltöny) nadrág + elegáns cipő. végtére is nyár van ...

Meg szerintem végül is nem előírás az öltöny, csak senki nem kérdőjelezi meg, hogy máshogy is meglehet jelenni.

De azt sem szeretném, hogy ezzel egyből leírjam magam, hogy nem adom meg a tiszteletet.

Szerintetek mik a lehetőségek?

Azért stresszelek ezen ennyit mer öltönyben nagyon kényelmetlenül érzem magam, nem beszélve arról, hogy teleizzadom. Egy kényelmesebb öltözék sokat járulna hozza, hogy összeszedettebb legyek .


2011. jún. 23. 13:55
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A francba, igazatok van :)


Most nincs mit pattogni, ki tudja ki ül majd velem szemben...Azért örülök, hogy sikerül túllépnem az önfejűségen.

Mi lenne velünk nők nélkül?!:) ( feltételezem főleg hölgyek válaszoltak)

Köszönöm a segítséget!

2011. jún. 23. 18:12
 12/22 napietus ***** válasza:
100%
"Mi lenne velünk nők nélkül?!:) " apám egyik megjegyzése jutott erről eszembe: üzleti partnerek jöttek hozzánk, az ablakból nézte, ahogy jönnek fel a kocsibejárótól a ház felé. az egyik úgy volt öltözve, mint egy balatonvilágosi nyaraló, ami oda illik is, de ugye tárgyalásra azért na...erre apám: "atyaég, hogy néz ki ez az ember..." de mindjárt talált is mentséget a vendégének: "lehet nincsen szegénynek felesége, aki öltöztesse..." :D
2011. jún. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Szerintem is öltözz fel szépen, hivatalosan. Csinálhatod azt, ha van időd, hogy hamarabb mész be a suliba, és ott öltözöl át, és amikor vége az egésznek, akkor visszaöltözöl hétköznapi cuccba.
2011. jún. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, vedd fel ma a gúnyát, meg még egy párszor de legalább fél napra nyakkendőstül. Nem baj ha dögmeleg van, szokj hozzá.
2011. jún. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

:) Tényleg nők. :)



És: SOK SIKERT!!!!

2011. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha nem lenének nők/női elvások akkor nem kellene feszengenünk.

Viszont amit fel akartál venni, az csak egy meleg vizsgáztatónál lett volna jó pont.

2011. jún. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Baromság!

Az, hogy az egyik nem igyekszik megfelelni a másiknak ez egy teljesen természetes magatartásforma minden kétnemű élőlénynél és ez alól az ember sem kivétel.Arról nem is beszélve, hogy ez a nőket a férfiakkal teljesen megegyező mértékben érinti(csak más formában).Egyes élőlényeknél a tollazat másoknál az erő a párzás függvénye. Az emberi lények párválasztása egy sokkal komplexebb formát vett fel , ahol szinte minden állatias preferencia érvényesül : külső megjelenés, erő, dominancia (ennek egyik képviselője bizonyos formában a pénz) stb stb ... Ha ez nem volna , ez a esetben a párválasztás is valamilyen teljesen más( jelen pillanatban értelmezhetetlen) formában érvényesülne ...És az, hogy te ettől feszengsz az saját egyéni problémád.De semmi sem kötött, örök érvényű. Minden fejlődik, mint ahogyan ez a terület is formálódik az idő folyamán. És ez a fejlődés az ami fenntartja lehetőséget valamilyen új nézőpont kifejlődésére. Csak ezt az jelen helyzeten való siránkozás közeledte kevesen veszik észre.

Nekem speciel pont azon alapszik sikerem,hogy újramerek gondolni dolgokat , és semmilyen formában nem kiszámítható a viselkedésem.

A másod megjegyzésed körvonalazza leginkább, hogy mennyire elvagy tévedve.

2011. jún. 25. 15:49
 18/22 A kérdező kommentje:
Diplomás ember lettem yeah! :)
2011. júl. 1. 14:34
 19/22 anonim ***** válasza:

WOW, nem hiszed el, de pont ma reggel láttam egy öltönyös srácot, és azon tűnődtem, neked hogy sikerült. :)

Meg az a lehetetlen belinkelt gatya is eszembe jutott. :):)


De gratulálok!

2011. júl. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 napietus ***** válasza:
gratulálok! túl vagy a nehezén/most jön a neheze :)
2011. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!