Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Felvehetem államvizsgára?

Felvehetem államvizsgára?

Figyelt kérdés
Hamarosan államvizsgázni fogok. Miver nem akartam most nyéri köztümre pénzt kidobni, úgy gondoltam fekete nadrágot, és egy nagyon szép újatlan - rövid ujjú(kb. 1-2 cm-es csipke széle van vállnál ) felsőt veszek fel. Elmehetek így?
2010. jún. 6. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt olyan államvizsgán, aki nem öltönybe jött, hanem hasonlóan elegáns megjelenésben. Nem érdekelt ez senkit. Egy másik évfolyammal együtt várakoztunk államvizsga előtt, és köztük volt egy srác, aki kék farmerben és egy ingben jelent meg. Nem buktatták meg csak ezért, ugyan már. Tudást nézték:))
2010. jún. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Amikor én államvizsgáztam, akkor pont egy hasonló jellegű felső volt a kosztümkabátom alatt. Mivel egy különösen meleg nyári napon volt az államvizsgám egy különösen meleg tetőtéri teremben, végül levettem a kosztümkabátot, az eredmény tehát ugyan az volt ahogy te készülsz menni :). Teljesen jó volt úgy, nem lógtam ki a sorból. Bátran felveheted!
2010. jún. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És bocs a gépelési hibákért, gyorsan írtam!
2010. jún. 6. 20:02
 4/4 anonim válasza:

Szinte mindegy, hogy mit veszel fel, a lényeg, hogy ne legyen mindenféle színű.

Én télen államvizsgáztam, egy sima fekete bársony nadrág és egy fekete garbó volt rajtam.

2010. jún. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!