Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 3 pasit szédítek egyszerre....

3 pasit szédítek egyszerre. Barátnőim is megtudták, és még jobban rosszul érzem magam. Mit tennél?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 17:47
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:
az, hogy szédíted őket, még nem baj. csak le ne feküdj velük, csak azzal, akit választassz!
2011. jún. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Olyan rosszul érzem magam :S Félek, hogy 'elmegy' a hírem, hogy milyen vagyok. Pedig nem vagyok ilyen, csak nyár van, és egy picit kezd elmenni a csepp eszem is.
2011. jún. 5. 18:01
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor állítsd le magad, hisz látod, nem jó dolog ez. Válassz egyet, akit szeretsz és nem csak hülyíted, ezzel a viselkedéssel megjárhatod ám!
2011. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 napietus ***** válasza:
tleg nem értem, miért járhatná meg. nekem volt, hogy 4 fiú is udvarolt egyszerre, az egyikkel teniszezni jártam, a másikkal moziba és így tovább. aztán volt, amelyikkel összejöttem, de a többséggel nem. 'oszt? kell legyen ahhoz valahány induló, hogy legyen egy befutó a végén :)
2011. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Annyira egyik srácot sem szeretem. Viszont az egyikkel picit összemelegedtem a hétvégén. Lehet ő fog megmaradni. Viszont az is zavar, hogy a 2 osztálytársamnak, akik a 'barátnőim' elmesélek mindent, és már nekik sem 'tetszem'. És már magamnak sem...
2011. jún. 5. 18:07
 6/16 anonim ***** válasza:
A legvegen Te fogsz elszedulni, mivel erzelmekkel jatszol!
2011. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
...ettől is félek.
2011. jún. 5. 18:09
 8/16 napietus ***** válasza:
akkor meg sorcsere :P:D de most komolyan: MI A BAJOD??? járjál valamelyikkel, vagy egyikkel se, vagy egy negyedikkel, nem kell ezen görcsölni...barátnőid meg ne okoskodjanak bele. saját szabadidejüket osszák...
2011. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:(
2011. jún. 5. 18:13
 10/16 anonim ***** válasza:

"kell legyen ahhoz valahány induló, hogy legyen egy befutó a végén :)"


na énnekem meg az ilyenek miatt megy el sokszor a kedvem a csajozástól. Komolyan, ti lányok, amúgy a másik emberben is érző lényt láttok, vagy csak egy f.sszal rendelkező versenylovat, akire lehet fogadni, hogy melyik lesz a "befutó"? Szánalmas

2011. jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!