Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Letegezhetem az 8-10 évvel...

Letegezhetem az 8-10 évvel idősebbeket ebben az esetben?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, évente 1-2 alkalommal néhány napot kórházban vagyok. Viszont olyan betegség miatt vagyok bent, ami a gyerekekre jellemző, emiatt gyerekekkel vagyok egy szobában. Ezek a gyerekek viszont 3-5 évesek, az anyukájuk pedig akik benn vannak velük, általában 26-28, néha 35 év körüliek.

A kérdésem az lenne, hogy letegezhetem őket? Mert magázódni olyan fura és kényelmetlen lenne, hiszen alig idősebbek nálam.

Egyébként eddig egyszer fordult elő, hogy letegeztem az egyiket, ő meg fellátott. :S A többit lemagáztam, ők meg azért "sértődtek meg"...


A jövő hónapban megint megyek be, ezért kérdezem, szerintetek melyik a helyes?


2010. nov. 16. 11:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

12.19-es vagyok

Bocs hogy lefiúztalak!Így jött!:)

Fiatal hölgyként,nagyon egyszerű dolgod van,legalábbis a férfiakkal,mert bármely korosztályt kérheted a tegezésre,max. elutasítanak!Neked csak az észrevehetően nálad idősebb hölgyekre kell odafigyelned,meg kell várni amíg ők ajánlják fel a tegeződést!Igazából nem jellemző az ,hogy hasonló korú emberek zokon veszik egymástól a tegezést kb.40 éves kor alatt.

Látod én is tegeztelek, pedig nem illett volna!Bocs!:D

Kézcsók vagy szia(Amelyik tetszik)!:)

F/35

2010. nov. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tegezd le nyugodtan őket, aki meg ezen fennakad azt hagyd a francba.

10 év korkülönbség nem sok és a fiataloknál nem szokás a magázódás. Még azt se mondhatja hogy apád/anyád lehetne.

2010. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!