Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kisebbsegi szarmazasu vagyok....

Kisebbsegi szarmazasu vagyok. Van kerdesetek? Mit szeretnetek tudni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 17:44
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
100%
A ciganyok miert vallalnak 13-18 evesen annyi gyereket holott nyilvanvalo,hogy nem tudjak eltartani oket es nem valami erkolcsos?
2010. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
79%

16.15!


Oké nem sajnállak!:D

Akkor ezek szerint kár volt neked tanulnod az állam pénzén!!!!

Egyre jobban kezdem megérteni azokat az embereket akik semmi sajnálatot és megértést nem mutatnak a cigányokkal szembe...

2010. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 dag ***** válasza:
55%

19:50


Na kezdjük ott hogy én nem az állam pénzéből tanultam, hanem apám munkájából!

Soha nem fogadtam el senkitől semmit! Most sem kellene semmi, én mindenért keményen dolgozom, és ez így is marad!

2010. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
84%

Nekem egy olyan kérdésem lenne, amit még soha nem sikerült választ találnom, így inkább véleményt kérdezek.

Szerinted mi lenne a megoldás a kisebbségi helyzetre? Mert valljuk be ez nem jó.

Nekem volt egy cigány szobatársam, rendszeresen lopkodott, de mégsem tehettünk ellene semmit ha szóltunk a nevelőnek, mi lettünk megsziddva, hogy bántani akarjuk, mert cigány. Szerintem ez nem magyarázat, hisz egy másik lányt akit egy dezodor miatt kaptak el ,kicsapták mint a huszonegy. Erről mi a véleményed?

2010. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

egyetértesz ezzel?Mert én nagyon!MINDENKI NÉZZE MEG!


http://www.youtube.com/watch?v=cmCNGbxaDoc

2010. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!