Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kisebbsegi szarmazasu vagyok....

Kisebbsegi szarmazasu vagyok. Van kerdesetek? Mit szeretnetek tudni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 17:44
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Tartja a családod a cigány hagyományokat? Pl. nők csak hosszú hajat viselhetnek, nem hordhatnak nadrágot, vagy szűzen kell férjhez menniük. :)


Érdekel a romák kultúrája :)


26L

2010. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
en beas cigany vagyok, a dedimtol kezdve anyamig, es en is, hordunk szoknyat, nadragot vegyesen.. a hajunkat is levagathatjuk, vagy növeszthetjuk.. magyar hagyomanyokat apoljuk..amirol te beszelsz, az inkabb az olah ciganyokra vonatkozik ..egyebkent megsugom nektek, ök a gonosz, bünözö ciganyok otthon !¨miattuk mondjatok azt hogy van ciganybunözes !¨nagyon sok beas cigany familiat ismerek, es mind bekes, nyugodt emberek !! am az olah ciganyokat mi is keruljuk !
2010. okt. 12. 14:16
 23/45 A kérdező kommentje:
¨persze nem kell szüzen sem ferjhez menni :)
2010. okt. 12. 14:17
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
Miért szokott lenni a cigányoknál tömegverekedés lenni?Elég összertartóak,ilyenkor meg kapával-baltával támadják egymást.....pedig általában elnézőek egymással...mi bosszantja fel őket ennyire?
2010. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a választ :)

Sajnos tényleg sokan általánosítanak :(

Mind a magyarok, mind a romák között találkoztam már rendes és nem rendes emberekkel. Tavaly a körúti villamoson majdnem kifosztott egy zsebes, aki nem cigány volt.

Nem szeretem az általánosítást.

A középiskolában volt egy cigány osztálytársnőm. Jól tanult, nem verekedett, semmi probléma nem volt vele. Az utolsó fillérjét odaadta volna a másiknak.


26L

2010. okt. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
:))
2010. okt. 13. 15:35
 27/45 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ezt nem rég találtam,és úgy gondoltam hogy bemásolom ide neked:


http://www.youtube.com/watch?v=UYFuT1RXTr0


[link]


Szerintem nagyon szép!:-)

2010. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
köszönöm !!
2010. okt. 15. 21:34
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen!

Igazán szívhez szóló...pedig én nem vagyok cigány(roma)még is tetszik.


Én azt nem értem hogy itt Mo.-on a cigány(roma)vezetők pld.vajdák miért nem tesznek azért valamit hogy megváltozzon a magyarok(és más népek)véleménye a cigányokról..

Illetve hogy mindnél több fiatal cigány tanuljon,dolgozzon,igaz több olyan terület van itt az országban ahol tényleg semmi munkalehetőség nincs..


Verekedős,lopós cigányok nem hallgatnak rájuk?

2010. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim válasza:
Mi a véleményed Győzikéről és a családjáról?
2010. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!