Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kisebbsegi szarmazasu vagyok....

Kisebbsegi szarmazasu vagyok. Van kerdesetek? Mit szeretnetek tudni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 17:44
1 2 3 4 5
 31/45 anonim válasza:
82%
kérdéseim: Miért lopnak a cigányok? Miért nem hajlandóak dolgozni? Miért támogatják őket jobban,mint a normál embereket? MIÉRT ÖLTÖK ÁRTALMATLAN EMBEREKET?
2010. okt. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim válasza:
100%

Én azt szeretném tudni, hogy miért csak 3-4x-es túlerővel rajoskodtok (de akkor biztos hogy beleköttök mindenkibe)? Ha létszámban megegyeztek akkor persze hízelegtek-segget nyaltok...

Miért nekem kell eltartanom benneteket és nélkülöznie a családomnak miattatok?

Na és a politikusoknak: miért van valakinek 100-as IQ alatt választójoga?


Persze választ nem várok, tudom hogy a szemedben rasszista vagyok, de ki kell ábrándítsalak: ti vagytok azok!

2010. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

Amikor írtad, hogy 28 éves, külföldön élő nő vagy, azt hittem, az egyik ismerősöm vagy. Csak azután, hogy többet leírtál magadról, a családodról, kiderült, hogy nem.


Miért olyan erőszakosak sokan már gyerekkorukban? És miért nem szeretik, ha valaki azt mondja rájuk, hogy cigány? (gyerekkori tapasztalat)

2010. nov. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
Sosko falo san?
2010. nov. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, most olvastam, kérdező, hogy beás vagy.

Én félig kolompár, nem vagyok rá büszke, de nem is szégyenlem, igaz, külsőmben nem látszik meg, de párom beás cigány.

A családja nehezen fogadott el, még most is vannak fenntartásaik velem szemben, de én lazán kezelem a dolgokat.

Anyám magyar, de állítom, hogy az anyósom, aki echte cigány, különbül él, én őt többre tartom, pedig nem felhőtlen vele a kapcsolatom.

:)

2010. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan a családodban aki nem tisztességes munkával szerzi a pénzét?
2010. nov. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ott nem klappol a történeted, hogy írod, a szüleid rendes dolgos emberek, anyukád a Máv-nál dolgozott évekig, mégis putriban laknak.Ezek szerint nem kapott anno szolgálati lakást, mert a régi rendszerben - sőt egy ideig az "újban" is, Máv dolgozóknak járt, vagy legalábbis kedvezményesen meg lehetett vásárolni a lakást.

Ők nem éltek ezzel a lehetőséggel?Vagy igen, csak azóta annyira lelakták, hogy "elputrisodott" a házuk?Kicsit nehezen tudom elképzelni, hogy pont egy beás család nem tud rendet tartani a házában és akörül.Akárkit ismertem eddig, mind nagyonis igényes volt a környezetére, a házára meg különösen, mert tudják, hogy az emberek ez alapján is el/ megítélhetik.

2010. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 dag ***** válasza:
53%

Olvastam előttem a sok ártatlan hozzászólót! hmmmmmmm

Na mindegy!

Én is FÉLIG roma vagyok. A bőröm is barna! És közmunkában dolgozom. azt már szégyellem is megemlíteni hogy főiskolám van. 26 éves vagyok és volt hogy minden nap mentem munkát keresni hónapokon keresztül, sőt éveken keresztül. Sehová nem vettek fel, felvettek helyettem mást!

Könnyű azt kérdezni hogy miért lop? Miért csal? miért ez? miért az?

Mi miért nem kapunk rendes munkát?

Itt az egészben az a baj hogy ezt az etnikumi kérdést mindenki nagyon túlzásba viszi, az unalom teszi vagy én nem tudom.. A roma is túlzásba viszi, mert háborog ha azt mondják cigány, a magyar is túlzásba viszi mert az még rá is kontrázik a dolgokra!

Nem lesz lopás meg rablás meg stb.. ha lesz rendes munka a kezünkbe adva! (bár én így sem lopok) Én ezzel nem magam fedezzem, de nem lopok! És nyugodtan lehet forgatni a szemeket a gép előtt de ez így van!

2010. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy főiskola mellet közmunkában dolgozol.:(

Sajnos ez van ebben az országban ha más vagy mint az átlag,már nehezen is boldogulsz.

2010. nov. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 dag ***** válasza:
72%

16:07

előző vagyok!


Tudod mit? Én meg nem sajnálom! Megteszem a tőlem telhetőt, mindig meg is tettem. Így ha legalább kell valami mindig talpra tudok állni! Ennyi!

2010. nov. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!