Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kisebbsegi szarmazasu vagyok....

Kisebbsegi szarmazasu vagyok. Van kerdesetek? Mit szeretnetek tudni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 17:44
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
És segítesz nekik? Mármint anyagilag támogatod őket gondolom, nem?
2010. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tanácsokkal segíted őket? Hallgatnak rád?
2010. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
probalok.. illetve probalom, ösztönözni is öket.. mondtam nekik, csinalunk a parommal egy fürdöszobat.. de ök nem akarjak.. mert megszoktak igy.. emlekszem, kicsi voltam, kb 6 eves.. vasaroltunk, a volt lengyel piacon... zsebre vagtam egy hegyezöt..otthon aztan dicsekedtem a szerzemenyemmel..anyam meg jol elvert, azt mondta ami nem a tied, ahhoz semmi közöd.. nem ertettem anno, miert reagalt igy.. de mara mar tudom, jol cselekedett
2010. okt. 11. 18:19
 14/45 A kérdező kommentje:
egyebkent azt hajtogatjak, hogy puccos uri nö lettem, meg hogy majd valaki letördeli a szarvaim..anyam egyebkent, okos nö.. 3 kivalo dolgozo medelja is van, amit büszken öriz meg a vitrinbe... neki tetszik, ez az elet..de ö mindig azt hajtogatja, hogy ez nem neki valo..
2010. okt. 11. 18:22
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Miért tetted fel ezt a kérdést?

Múltkor egy zsidó kérdezte ugyan ezt. Nem tudom mi ezzel a célotok.

2010. okt. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
miert ?? mi a celunk ezzel ?? elmondom !! sok buta embernek fogalma sincs sok dologrol. egyszeruen csak itelkezik, es ontja magabol a tudatlansagoat, butasagat !! az ilyeneknek, es ehhez hasonloknak, szeretnek egy pici fenyt ajandekozni !! multkor a facebookon, ilyen kiiarast lattam:"mit gondoltok szemet dolog a c...go gyülölet ??" az en valaszom :"kerdesedre, kerdessel valaszolnek !! szemet dolog a feka gyülölet ?? vagy külföldön szemet dolog a magyar gyülölet ?? mert ilyen is letezik !!" pl volt
2010. okt. 11. 18:35
 17/45 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az olyan cigányokkal, amilyen te vagy, senkinek semmi baja sincsen. azokkal van baj, akik lopnak, kirabolják az utcán az embereket, betörnek stb. és azt te is elismerheted, hogy az ilyen bűnözőknek a 90%-a cigány. igen, vannak magyarok is, jó számmal, akik ezt csinálják, én őket is ugyan úgy elítélem.
2010. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Miben látod a romák problémájának megoldását Magyarországon?
2010. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Miért laknak a szüleid putriban? miért nem tanultak? miért nem dolgoztak?

Miért lopnak, csalnak a fajtársaid és miért jellemző rájuk hogy léhűtő?

Miért van az hogy ha valaki meghallja azt hogy cigány akkor az jut eszébe hogy lop, csal, hazudik? Miért pont rájuk jellemző ez?

Miért nem igényesek? miért van az hogy bevállalnak 3-4 vagy több gyereket úgy hogy nincs munkájuk?

2010. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
utolso !! azert laknak putriban, mert ez ok ebbe nevelkedtek fel !! de attol meg tiszta jo emberek !! anyam oroszul beszel, kimmunukacios szinten, es kalauz a vegzettsege !! a mavnal tanult es dolgozott 22 evig !¨nevelöapam pedig minositett hegesztö !¨hajogyarban dolgozott, majd kesobb egy masik cegnel de az megszunt !! azota munkanelkuli !¨nincs munka, nîncs kilatas otthon, ebbol a sorsbol !! otthon lop mindenki, a cigany, a magyar mindenki !¨nincs munka !¨ha meg van munkad, mire mesz azzal a 80 ezer forinttal otthon ?' mire eleg ?' az en alberletem , rezsivel egyutt, volt 52 ezer forint !!¨hat en mondom, meg az eletkedvem is elment otthon !! ja, es lakas hitelt persze nem kaptam, mivel egyedulallo voltam !! ertsetek mar meg, mindenki lop csal, otthon, nem csak a cigany !! ja, es a magyarok, itt kulfoldon, nagy maffiozok !! ja, persze ok magyarok, bocsika..
2010. okt. 11. 22:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!