Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkóság visszautasítai...

Bunkóság visszautasítai keresztszülői felkérést?

Figyelt kérdés
Az egyik barátomnak nemrég született kisfia és felkért, hogy legyek én a keresztapa. Én viszont ezt nem szeretném vállalni, mert nem is szeretem a gyerekeket és egy ilyen felelősséget nem is szeretnék a nyakamba venni. Szüleim szerint ez egy nagyon nagy bunkóság volt tőlem, hogy nem vállaltam.
2022. aug. 29. 11:37
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
100%
Nem bunkóság, egy átgondolt döntés. Én is visszautasítottam mikor megkértek, mert nem vagyok vallásos. Divatból meg nem leszek keresztszülő. Megértették, hogy bármikor felnevelném a gyerekeiket, akar ügyvéd, közjegyző előtt is írásba adom, de a vallást azt részemről felejtsék el. Neked is van egy elfogadható indokod, ne vallald ha nem akarod, mondj nemet.
2022. aug. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az motiválja őket hogy biztos lenne pénze jó ajándékokra. Ideje is van, mert nincs gyereke. Jó ingyen bébiszitter lenne. Egy barát gyereke mááás, azt tuti szeretné/nem tudná visszautasítani.


Én rühellem a gyerekeket, ha a közelemben vannak már az felhúz. A házamba nem engedek be gyerekkel senkit. Nyiltan utálom a gyerekeket. Kit kért fel az egyik barátom keresztszülőnek? Engem! Mondtam neki hogy kibaxás lenne a gyerekével szemben mert nem foglalkoznék vele, mégis hogy gondolta ezt?

Deee! Jó lenne, majd megszeretném mert barátok vagyunk. Átjönnének hozzám sokat, cicázna a kicsi nálam, én lennék a menő keresztanyu aki elkényezteti.....

Be kellett vennem egy frontint.. 😒😂

Tehát az ok: pénzelheti, hiszen sajátja úgyse lesz. Ingyen bébiszitter

2022. aug. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!