Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van Olyan hogy a...

Tényleg van Olyan hogy a keresztszülőséget nem illik visszautasítani?

Figyelt kérdés

Olyan kért fel akitől ez szerintem nem indokolt , rokon de nem közeli, olyan közeli beszélgetős viszonyban sem voltunk soha. Jo viszony megvan nincs veszekedés de inkább ez a 2 lepes távolság ....

Lehet csak amiatt kérték mert a párom jómódúbb, nemtudom.

Ő méginkább furcsállja, hiszen alig ismeri őket.


2021. jan. 20. 11:06
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
78%
Nem lehet, hogy azért kértek titeket, mert az egyházi előírásoknak csak ti feleltek meg a családból?
2021. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A párom semmilyen egyházi előírásnak nem felel meg, meg sincs keresztelve. Én meg vagyok keresztelve római katolikus vallású vagyok.
2021. jan. 20. 11:11
 3/35 anonim ***** válasza:
5%
Ha jómódúak vagytok, akkor nem kibírjátok a keresztszülőséget?! Lehet, cdak azérz titeket választottak, mert senki más nem akadt rá..
2021. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
83%

Nincs olyan.

Én pl elvből nem leszek sose. Minden vallás agymosás szerintem... Ráadásul bérmálkozó se voltam.

2021. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
17%
Visszautasíthatod, de xarul fog esni mindenkinek..
2021. jan. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

3 Nem ennyiből áll szerintem és nem az ajandek a gond. Hanem ilyesmire azért testvért vagy közelebbi családtagot esetleg jo barátot szoktak felkérni.

Nem olyat akivel évekig alig láttátok egymást.


4 Én sem voltam csak megkeresztelve egyéb már nem történt. Nem annyira értem én is azt gondoltam feltétele, de hirtelen már az sem baj, hogy a párom nem is megkeresztelt .... a vallások is lazulnak úgy látszik.

2021. jan. 20. 11:19
 7/35 A kérdező kommentje:
5 Nekem az esik szarul, hogy miért mi ? Évekig nem láttuk egymást akkor nem hianyoztunk most meg már jo lenne ?
2021. jan. 20. 11:20
 8/35 anonim ***** válasza:
13%
Mi sem testvért,jó barátot kértünk fel anno, hanem olyat, akiről azt gondoltuk, hogy rá lehet bízni a keresztszülőséget, mert elég érettek hozzá. Vegyétek megtiszteltetésnek, hogy titeket választottak és ha ti nem is értitek, de ők tudják az okát!
2021. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezted, miért? Mit mondott?
2021. jan. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
23%
Lehet, hogy hiányoztatok és így akarnak kompenzálni,közeledni.
2021. jan. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!