Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van Olyan hogy a...

Tényleg van Olyan hogy a keresztszülőséget nem illik visszautasítani?

Figyelt kérdés

Olyan kért fel akitől ez szerintem nem indokolt , rokon de nem közeli, olyan közeli beszélgetős viszonyban sem voltunk soha. Jo viszony megvan nincs veszekedés de inkább ez a 2 lepes távolság ....

Lehet csak amiatt kérték mert a párom jómódúbb, nemtudom.

Ő méginkább furcsállja, hiszen alig ismeri őket.


2021. jan. 20. 11:06
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Megmondtuk neki a dolgot, szemtol szemben azt mondta jo oké elfogadja ha így döntöttünk.

De kiváncsi leszek lesz e valami amit visszahallok családon belül... Bar ez is csak kíváncsiság, ha megszakad velük emiatt a kapcsolat sem nagy dolog mert alig beszéltünk.

2021. jan. 23. 08:20
 32/35 anonim ***** válasza:

Akkor jól sült el.

Bevallom, azonnali sértődésre és kellemetlen helyzetre számítottam. :-)

2021. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
0%

Elég szomorú hogy az miatt utasítottad vissza mert nem beszéltek minden nap. Nem biztos hogy akarok ilyen embert a családomban mint te.

Ahelyett hogy örültél volna neki lovagolsz hogy nem beszéltek minden nap, egy kisbabáról volt szó inkább nézted volna a kicsit hogy leheg egy aranyos keresztgyereked de te inkább a szüleivel vagy kiakadva.

Én úgy gondolom teljesen jogos lesz majd ha vissza halasz valakit, ez nem volt szép.

Azt kívánom neked hogy te is éld át ezt a megalázó helyzetet hogy majd téged is utasítsanak vissza.

2021. jan. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%
Úgy látszik a mai világban csak azt tartjuk testvérnek akikkel orrban szájban egyben vagyunk, akivel már csak havonta találkozol bevagy sértődve mert ugye te vagy a világ közepe hozzád minden nap járni kell :)
2021. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Nem testvér hanem unokatestvér.

És szerintem a gyereknek is jobb ha nem olyan keresztszülője van akit évente kétszer lát...a távolság és a munkánk miatt nem megoldható ,hogy sokat találkozhassunk.

Sehol nem irtam azt,hogy havonta találkozunk.

2021. jan. 26. 05:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!