Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kinek kell le menni a járdárol...

Kinek kell le menni a járdárol ha túl szűk?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam egy parkba a járdán jön velem szembe 3, 14 éves kis pöcs (20 vagyok) hárman az egész járdát elfoglalták én mentem egyenesen és az egyik kis gyökér belém vállalt mögöttem pár méterrel már hallotam az anyázást de nem foglakoztam vele mentem tovább de elgondolkodtam , hogy ilyen helyzetbem mi az illem? Kinek kéne le menni a járdárol?
2022. ápr. 19. 22:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha hárman egymás mellett mennek, és szembejön valaki, a háromból egynek le kell húzódnia a másik kettő mögé, vagy le kell maradnia, hogy a szembejövő elmehessen.

Velem egyszer három babakocsis nő jött szembe egymás mellett úgy, hogy kétoldalt a sáros hó volt felhalmozva, gondoltam, én ebbe nem megyek le, és megálltam a letakarított rész szélén; a velem szemben jövő megállt, pislogott kicsit, hogy most mi van, de a két másik elhaladt mellettem, így ki tudtam kerülni. Akkor se megyek le a sárba csak azért, hogy ők vonulhassanak, mint a hoplita falanx...

2022. ápr. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen baromságokon is csak egy férfi tud fennakadni. :P Az emberek ösztönösen kerülik ki egymást, nem az illem szerint, mire tudatosul benned, hogy kerülni kell, és hogy vajon ŐK álljanak-e félre vagy ÉN, addigra már mozdul is az, akinek gyorsabban vagy gördülékenyebben menne a kerülés. Egyszerű társas pszichológia. Azoknál adódnak fennakadások, akik nem haladni akarnak, hanem verni a majommellüket. "Há', nehogy már én álljak félre három taknyossal szemben, mikor elfoglalják az egész járdát!" - "Há', nehogy már mi álljunk félre, mikor mi hárman egy falka vagyunk, az meg egyedül van!".
2022. ápr. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
69%

Nana!

A legviccesebb mindig az szokott lenni, amikor két nő megy egymás felé.

Még ha van hely, akkor is előfordul, hogy egyik se tér ki, hiszen ők nők, miért kellene nekik kitérni?

Biz' isten, láttam már nőket így összeütközni, tágas helyen.

Aztán persze látszik rajtuk a felháborodás, hogy-hogy a másik nem tért ki?

De olyan is volt már, hogy mentem egyenesen, és egy nő oldalról befordult úgy, hogy utána pont szembe jött velem, aztán várta, hogy ugorjak el előle.

Megálltam, amin eléggé meglepődött.

2022. ápr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem te voltál a hibás, viszont ne nézz le másokat. Én mindig jobbrahúzódok, hogy a szembe jövő (legyen az férfi, nő, idős, fiatal) elférjen. Értelem szerűen én is elvárom, hogy a másik is ugyanúgy húzódjon. Amennyiben ez nem történik meg (a szembe jövő részéről) akkor sajnos össze fogunk koccanni. Ha ezt követően le áll keménykedni, nem fogok elfutni. Üdv egy kick-boxer.
2022. ápr. 20. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!