Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kinek kell le menni a járdárol...

Kinek kell le menni a járdárol ha túl szűk?

Figyelt kérdés
Ma sétáltam egy parkba a járdán jön velem szembe 3, 14 éves kis pöcs (20 vagyok) hárman az egész járdát elfoglalták én mentem egyenesen és az egyik kis gyökér belém vállalt mögöttem pár méterrel már hallotam az anyázást de nem foglakoztam vele mentem tovább de elgondolkodtam , hogy ilyen helyzetbem mi az illem? Kinek kéne le menni a járdárol?
2022. ápr. 19. 22:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
Az okosabb enged! Te semmivel sem vagy különb, mint ök!
2022. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Neked volt igazad, idősebbeknek van elsőbsége és félre kell húzódni előlük. Viszont illik valamelyik oldalra lehúzódni (20 évesen még pláne) nem középen haladni. Amúgy ha úgy is beléd jön és előre látod, akkor én rá is löknék egyet, h essen tarkóra a neveletlenje.
2022. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
39%
#1 Okosabb enged, de a parasztsággal szemben fel kell lépni.
2022. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%

Amúgy értelmes ember úgy közlekedik, hogy mellette el tudjanak menni, akár egyedül megy akár társasággal, nem foglalja el a teljes járdát.


Persze suttyók vannak, volt, hogy szembe jöttek ugyanígy 3-an, én megálltam, és konkrétan telibe nekem sétált az egyik kiscsaj, mintha ott sem lennék, pedig nem vagyok az az észrevehetetlen kisdarab ember.

2022. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem a járdán közepén mentem hanem teljesen a jobb szélébe épp annyira, hogy ne kelljen belelépnem a fűbe.
2022. ápr. 19. 22:38
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha többedmagával van az ember, akkor nekik kell úgy rendezniük magukat, hogy a szembe jövők is leférjenek. Kivéve persze, ha nekik ez nehezített pálya, mondjuk anyuka babakocsival és kismotoros gyerekkel, vagy épp járni alig tudó bácsika, akit karon fog az ápolója... miattuk szívesen letérek a járdáról, ne ők szopjanak már.
2022. ápr. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%

Csak akkor kell rendezniük magukat, ha szembejövő is van, vagy valaki előzne.

Bunkók voltak, nem is kicsit, és többszörösen is. Sajnos már a szüleik is azok, és nem nevelték őket.

2022. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az életkor nem szempont és az, hogy pöcsnek nevezel valakit amiatt, hogy pár évvel fiatalabb nálad, nem egy udvarias ember benyomását kelti.

Ettől függetlenül ha úgy történt, ahogy írtad, itt elég egyértelműen ők voltak udvariatlanok.

Ha két ember elfér egymás mellett, akkor alapvetően mindenkinek vissza kellene húzódnia a saját "sávjába".

2022. ápr. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem azért pöcsök ,mert fiatalabbak nálam. Képzelj el 3, 40 kilós kis törpét akik logó cigivel a szájukba ordibálva sétálnak elfoglalják az egész járdát belém vállalnak majd anyámat szidják, hát nem tudom minek lehet ezeket nevezni.
2022. ápr. 20. 00:22
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Szerencsétlennek.

Azért, mert nem kaptak normális nevelést, és most szenvednek tőle.

2022. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!