Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez a bácsizás hogy is van a...

Ez a bácsizás hogy is van a szülőknél?

Figyelt kérdés

Szóval boltban tapasztaltam hogy lebácsiznak ha van valami anyuka a gyerekével, ilyen módon hogy "engedjük el a bácsit", "sietnie kell a bácsinak" stb.

Elég sértőnek találom 24 évesen, nálam idősebb nő vagy férfi szájából. Vagy ez a normális?

Lehet idősebbnek nézek ki, de van hogy elkérik a személyimet alkohol vagy dohány vásárlásnál, szóval bácsi az elég túlzás lehet szerintem... Bácsi egy 60 pluszos, de egy nagyon kicsi gyereknek is minimum 40-es férfi szerintem.



2022. márc. 7. 17:39
1 2
 11/15 anonim válasza:
Kérdező már bácsinak számítasz.
2022. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

„Kérdező már bácsinak számítasz.“


Dehogy számít. Simán mondhatná, a szülő hogy „engedjük el a fiatalembert“ vagy valami hasonló. Csak valahogy ez a bácsizás beette magát a fejekbe.


Egyébként a fiatalember jelző mai napig használatos pl idősebbektől. Sokkal jobban is kedvelem, mint mikor uramoznak.

2022. máj. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

#12

És amikor engem bácsizott egy gyereknek az anyja, ráadásul csak 19 éves voltam. :D

2022. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Miért is lettem nullára pontozva?
2022. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

#14

Olvasd a 13-as válaszom.

2022. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!