Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek mikor illene...

Szerintetek mikor illene megismerkedni a szülőknek egymással?

Figyelt kérdés
Már 3 éve vagyunk együtt és együtt is élünk. De ők meg nem ismerik egymást. És jelenleg nincs is tervben. Ti mikor mutattatok be egymásnak őket?
2020. márc. 7. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ha együtt éltek, akkor már rég aktuális lehetne. Egy születésnap, karácsony, húsvét megfelelő alkalom erre.
2020. márc. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
80%
Tőletek függ. Valakivel 10 év alatt sem mutattuk be őket. Mással meg pár hónap alatt megvolt.
2020. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem tök változó. Nekem nincs igényem erre.
2020. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

Mi ezt nem tartottuk egetverően fontosnak, elvégre nem ők kötik össze az életüket hanem mi egymàssal. Csak az esküvőnkön talàlkoztak a szülők.

Csak akkor érdemes megismertetni a szülőket, ha végleg elköteleződtök egymàs mellett. Egyébként felesleges.

2020. márc. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kapcsolat komolyságától függ. Ha hosszú távú terveitek vannak, akkor illene, ha nincsenek komoly terveitek, akkor nem.


Van ismerősöm, aki 4 éve él együtt a barátjával, de a srác nem akar komoly kapcsolatot, meg is mondta, hogy ezért nem mutatja be a szüleinek és ő sem szeretné megismerni a lány szüleit.

Erre mondhatná valaki, hogy a kapcsolat komolysága éppen abban nyilvánul meg, hogy eltelt 4 év. Én is azt hittem, míg rá nem kérdeztem és nem, nem gondolja a fiú komolyan és hosszú távon és ezt így meg is mondta.

Döbbenet, hogy egyes nők mit be nem vállalnak.



Szóval a szándékaitok és céljaitok szerint lehet ez illő, vagy teljesen fölösleges.

2020. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ünnepeket külön töltitek?
2020. márc. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!