Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy középiskolában különböző...

Egy középiskolában különböző évfolyamú emberek hogyan szoktak megismerkedni egymással?

Figyelt kérdés

Mert az én iskolámban kb. mindenki ismer mindenkit, 9.-esek simán ismerik a 12.-eseket is meg ilyesmi.

De hogyan lehet összeismerkedni meg összebarátkozni más évfolyamból emberekkel, főleg egy 9.-es egy 12.-essel pl. hogyan tud?

Mert én valamiért nem vagyok rá képes, mások hogyan csinálják?


2014. ápr. 4. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem nagyon ismerük se az alattunk, se a felettünk járókat, mindössze a velünk egykorú osztályokat, a közös nyelv és tesiórák miatt.

Persze ha van sportnap, vagy ilyesmi, akkor ott lehet.. vagy hasonló rendezvényeken gondolom.

2014. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Büfében, menzán, dohányzás közben, könyvtárban
2014. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Cigizés közben, meg vannak, akik lebuktak és rajtuk keresztül.
2014. ápr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Aki közösségi ember, az mindig jön megy, büfében, kint a cigizőhelyen bárhol leáll dumálni. Aki meg nem olyan beállítottságú hogy alapból jön ez, annak nem megy. Ne erőltess magadra olyan tulajdonságot, amilyen nem vagy.
2014. ápr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy, hogy jártam különórákra, ahol az egész gimi együtt volt, nem évfolyamokra bontva, pl. énekkarban, rajzszakkörön, hittanon. Vagy iskolai programokra, táborba, vetélkedőre, koncertre, buliba, és akkor hozta a helyzet. Szünetben a folyosón is vannak olyan helyzetek.
2014. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Külön foglalkozások, sport, egyéb, ill ha valaki ismer már valakit az által is meg lehet ismerni a többi embert. Ez afféle láncfolyamat. Házibulikba meghívják őket. STB... Az, hogy te nem vagy erre képes, nem baj. én végzős vagyok, mégis vannak olyanok, akiket még névről se ismerek, se arcról, van egy pár.

Inkább a szerencse is közrejátszik, lehet, hogy nem iskolán belül ismered meg az adott illetőt, hanem azon kívül. Facebook mindenki nagy barátja, ott is könnyen lehet ismerkedni. Elő fordul, hogy az emberek csak úgy megszólítanak, így kezdődik a haverság. Sokféle képpen lehet.

2014. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk többször is volt olyan óránk, hogy Tánc és dráma, ahol az egész évfolyam együtt volt három napig. (Mint egy kirándulás, minden osztályban volt 4 csapat és csapatonként kellett egy színdarabot csinálni). Ez volt 9. évelején meg 10. évvégén is, így rögtön összeismerkedtünk

Meg közös nyelvi órák, közös tesi néha valamelyik osztállyal. Meg vannak olyanok, akik általánosba együtt jártak, gimibe meg más osztályba, és azok is ismerik egymást.

Ja meg a sport. Van a sulinak kézilabda, röplabda csapata, itt szoktak a kilencedikesek megismerkedni a nagyobbakkal, ők általában jó barátokká is válnak

2014. ápr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én kilencedikes vagyok, de az iskola összes osztályából van 1-2 ismerősöm.

Több napos kiránduláson a 12. évfolyammal voltam.

Szakkörre a 10.-hez járok

És alapból van ismerősöm a 11. évfolyamból szóval szünetekben velük is lógok.

2014. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én pl. a suli előtti dohányzórészen, vagy az aulában ismertem meg más osztályba járókat. Vagy, ha voltak olyanok, akiket máshonnan ismertem, és ők mutattak be az ottani oszttársainak/ismerőseinek.
2014. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Versenyeken, stb.
2014. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!