Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Melódiákos fiatal projektvezet...

Melódiákos fiatal projektvezetőt tegezzek vagy magázzak emailban és telefonon ha ő tegez?

Figyelt kérdés
2022. febr. 28. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki letegez, az azt jelenti, hogy te is tegezheted. Ez ugyanolyan, mintha mondta volna, hogy tegezd.

Sőt, illetlenség is magázni valakit, ha ő tegez.

Persze ebben is vannak kivételek, ha a 70 éves szomszéd néni letegezi a huszonévest, akkor az nem biztos, hogy azt jelenti, hogy tegeződést vár el visszafelé is.

2022. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Nyugodtan tegezheted.
2022. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Magázd! Majd HA, ESETLEG, megengedi, na akkor tegezheted. Ő a magasabb rangú.
2022. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Mindegy, hogy ki milyen rangban van. Annyi illem mindenkiben legyen, hogy egy felnőtt embert NEM tegez le, ha a másik nem tegezheti vissza. A csendőrpertus korszak szerencsére a régmúlté. Ha magázódni akarna, akkor magázna, kedves kérdező. Tegezd vissza bátran!
2022. febr. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
12%
0%...mert én tudom az illemet?
2022. febr. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Tegezd, ha ragaszkodik a pandur-pertuhoz, akkor egyéb, súlyosabb gondok is vannak.
2022. márc. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
Tegezni így már tegezheted ugyan, de vissza is utasíthatod, ha nem tetszik. Végül is nem kell puszipajtás lenni minden jött-menttel...
2022. márc. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

7.-re.


De itt a kérdező a csicska, aki ott kuncsorog melóért. És nem, ő nem tegezheti, amíg a másik nem engedi meg.


Ez a baj az újakkal nálunk is. Egyetemi diploma, de nem lehet őket elengedni egy tárgyalásra vagy konferenciára sem egyedül, mert proli módon viselkednek, és gőzük sincs a protokollról.

2022. márc. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 benboglar ***** válasza:
64%
Természetesen visszategeződhetsz ! Hatalmas áruházlánc üzletében dolgoztam évekig, csak az igazgatót nem tegeztük ! Ez ott szokás volt és a te cégedben is bizonyára olyanok dolgoznak ahol a tegeződés természetes ! Nagyon sok munkahelyen ez a jellemző !
2022. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
94%

8-as, írnál részletesebben?

Egyfajta mentor-tanítvány viszonyban tudom elképzelni az egyoldalú tegezést.

Milyen üzleti tárgyaláson tegezi le a reménybeli vevő a "kuncsorgó" üzletkötőt?

50 elmúltam, és nem tegezek le senkit a nemi érés kezdetén túl, ha nem kölcsönösen akarok tegeződni vele.

2022. márc. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!