Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy huszonéves fiatal RTL...

Ha egy huszonéves fiatal RTL Klubos sorozatokat néz abban nincs semmi gáz?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem gáz, csak minek... Nálunk TV sincs, csak a xar ömlik belőle, vagy 10 éve nem volt értelmes műsor ezeken a "kereskedelmi" vackokon
2022. febr. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Nagy népszerűségnek örvendett a fiatalok körében is a Barátok közt. Akár családi program is lehet. Egyáltalán nem gáz:)
2022. febr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Nem gáz :D milyen suttyó proli dolog másnak a dolgával foglalkozni. Azt néz egy fiatal amit akar. Akik megszólják emiatt azok csak magukat írják le. Én instant kitiltom az életemből azt aki bármi miatt is beszól. Ez is közösség függő. Ha olyan egyetemre jár ahol mindenki csak rtl klubos sorikat néz, akkor az a normális, ha olyanok veszik körül akik szerint hülyeség akkor hülyeség lesz. De így sem normális dolog mással foglalkozni.
2022. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nézem, mert szerintem gáz. De azt hogy te mit nézel, az nem érdekel.
2022. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akik más életével foglalkoznak azoknak nincsen saját életük, vagy van csak nagyon sz*r. Ilyen egyszerű :D felőlem mindenki azt néz amit akar, még akkor is ha szerintem semmi értelme. Van saját tartalmas életem, van hobbim, boldog családi hangulatban telnek a napjaim rohadtul nem érdekelne, hogy ki mit néz, ki mit tart jónak. Aki viszont engem mércéz, hogy amit én csinálok az mennyire gáz, vagy mennyire rossz azt nem tűröm, repülni fog.
2022. febr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
erintem senki nem foglalkozik vele hogy mit nézel vagy mit nem. Legalábbis tőlem még sosem kérdezte emg senki az utcán hogy héjj nézed az rtl-t? És ha igen lecikizne.
2022. febr. 2. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!