Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek bunkóság ,ha nem...

Szerintetek bunkóság ,ha nem mennék el?

Figyelt kérdés

A párom családjának meghalt sajnos egy közeli barát,igaz már vagy 15 éve nem találkoztak. Ugye lesz temetés,amire a többiek mennek ,én viszont ha nem bunkóság kihagynám. Én egyáltalán nem ismertem az illetőt, ha mennék is nyilván párom miatt.

Életembe eddig egyszer voltam temetésen ( köszönöm istenem) de az úgy megrázott lelkileg hogy hetekig le voltam törve... Ezért is ha lehetne kihagynám.

Szerintetek el kéne mennem? Vagy bunkóság lenne maradni?


2021. szept. 16. 00:40
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Nekem meghalt egy közeli rokonom, kit nagyon szerettem, de régen találkoztunk. Barátom nem ismerte. Ő mondta, hogy furcsán érezné magát, kívülállónak, mert nem is találkoztak. De ha szükségem van a támogatására, hogy ott legyen, akkor eljön.

A temetés előtti napot vele töltöttem, meghallgatott minden történetet amit csak meséltem, megölelt mikor sírtam, és sokat sírtam. Ez volt az ő támogatása. Én is jobbnak láttam, ha egyedül megyek, mert tudtam, hogy a családdal össze fogunk kapaszkodni, és ő nem fog tudni mit kezdeni magával, én meg nem fogok tudni rá figyelni. Nem akartam ilyen helyzetbe hozni.

2021. szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#5!

Ha találgatsz, én is tehetem.

Mondjuk azt, hogy évek óta együtt vannak párjával!

2021. szept. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság szerintem egy vadidegen ember temetésére nem elmenni. De mindenképp a paródiák beszéld meg, hogy ő szeretné-e, illetve mondd el

azt is, hogy rossz élmény volt neked az a másik temetés (bár őszintén szólva a temetésre járás is az élet része valahol, előbb-utóbb lesz olyan, ahova fontos lesz elmenned).

2021. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!