Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek bunkóság ,ha nem...

Szerintetek bunkóság ,ha nem mennék el?

Figyelt kérdés

A párom családjának meghalt sajnos egy közeli barát,igaz már vagy 15 éve nem találkoztak. Ugye lesz temetés,amire a többiek mennek ,én viszont ha nem bunkóság kihagynám. Én egyáltalán nem ismertem az illetőt, ha mennék is nyilván párom miatt.

Életembe eddig egyszer voltam temetésen ( köszönöm istenem) de az úgy megrázott lelkileg hogy hetekig le voltam törve... Ezért is ha lehetne kihagynám.

Szerintetek el kéne mennem? Vagy bunkóság lenne maradni?


2021. szept. 16. 00:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell elmenned. Számodra teljesen ismeretlen, sőt az sem lenne csoda 15 év után, ha ők sem mennének. Téged senki nem fog hiányolni onnan.
2021. szept. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha a párod a férjedet jelenti, akivel minimum 5 éve együtt vagytok, akkor mehetnél, a párod támogatni. Mondjuk nem értem hogy lehet közeli barát az, akivel 15 éve nem találkozott valaki....
2021. szept. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Abszolúte nem.
2021. szept. 16. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%
Tudom, lepontozott leszek, de véleményem az, hogy add meg a végtisztességet annak, akit párod családja egykor barátjának tartott.
2021. szept. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

4!


Nézd, ha mondjukn3 hónapja vannak együtt ezzel a fiúval, akkor a kérdező konkrétan egy idegen, akinek semmi keresnivalója nincs a temetésen.

2021. szept. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonymousreview60 ***** válasza:
84%
Meg kell kérdezni a párodat. 1. Ő megy-e? ha nem, akkor te sem. 2. Ha ő megy, akkor könnyebb lenne-e neki, ha te is mennél. Ha nem, akkor nem mész, és kész. Ha igen, akkor elmondod, hogy neked mi az érzésed, és ezután közös döntést hoztok, mert lehet, hogy neki nem lenne jó, ha ő kicsit lesz jobban, te meg sokkal rosszabbul, ha elkíséred.
2021. szept. 16. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
(Off: ha hálát adsz Istenbek, írd naggyal...)
2021. szept. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

7!


Ha nyelvtantanárt játszol, figyelj rá, hogy egy hibát se véts, különben kimondottan röhejessé teszed magad)

2021. szept. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, főleg, ha dolgozol. Ha ráérsz, mehetsz, de sztem fölösleges.
2021. szept. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a párodnak szüksége van rá, hogy támogasd, akkor menj. Ha nem, akkor ne.
2021. szept. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!