Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért jellemzőbb a nagy...

Miért jellemzőbb a nagy autóval (suv-terepjáró) hogy bátran, pofátlanul mennek?

Figyelt kérdés

Úgy érzik a nagy kocsi elnyomja a sok kisebbet? És a nagy autóban nem halhatnak meg?

Gyakorta látom hogy a városi terepjáróval úgy közlekednek, hogy pofátlanul nyomják be a kocsijukat eléd a sávba, és a parkolóban is két helyre parkolnak!



2015. jan. 26. 10:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Kritikán aluli a vezetési kultúra nálunk, de úgy általában az emberek egymáshoz való viszonya siralmas, kiveszőben van az udvariasság, a türelem, a tolerancia.

Elég csak itt beleolvasni néhány topicba, sokaknál szinte természetes, hogy a közlekedésben az erőfölény a döntő, a szabályokra magasról tesznek.

2015. jan. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez igazából nem csak a suv-okra jellemző. Már teljesen általános, hogy akinek a jobb kocsija van azt is hiszi, hogy neki mindent szabad. Tudom lepontozás lesz, de nézd, meg a BMW-seket pl, vagy akár aki A6ost vezet (tisztelet a kivételnek), aztán ehhez jönnek az önbíráskodó, rendőrt játszó Suzukisok, meg öregemberek. Az első nagyjából leírta, nulla a morál az utakon
2015. jan. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért jellemző hogy a suv-okkal bátran és pofátlanul mennek,mert ilyen autót a bátrak és pofátlanok vesznek...
2015. jan. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szántóvető ***** válasza:

a parkolók még mindig alulméretezettek,azt hogy 2 helyre parkolnak meg lehet érteni.alapból az sem baj hogy ha valaki bátran megy tehát marad a tolakodás :)

"pofátlanul nyomják be a kocsijukat eléd a sávba"-én ezt sem értem:ha megfelelő követési távolságot tartasz akkor nem kényszerít hirtelen fékezésre.mindenkivel előfordul hogy sietnie kell mert késésben van,azzal is aki swiftet vezet.biztosan veled is előfordult már kérdező.a lényeg hogy nem kell idegeskedni meg dudálgatni.

2015. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Illetve azért is van, mert ők a 120-at a nagy dögökben 50-nek érzik, és ez komoly. Valamint ha kiadtak annyi pénzt 200+ lovas autóra, akkor szeretnék is kihasználni. Ez nem helyes, én is utálom őket, de ez van.
2015. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ugyanazért amiért a kigyurtak fölényesebbek mert tudják hogy bárki le tudnak győzni harcban ha kell és ez magabiztosságot ad ami néha pofátlannak hathat!
2015. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nyomja el a nagy kocsi a kisebbet csak ha hagyják . Én pl régi rozzant kinézetű kocsival járok és pont lexarom ha nyomakodik egy ilyen, mert nem féltem a kocsimat se magamat. Erre hamar ráeszmél az ilyen ki ha én nem egyed és szépen visszahúz a sávjába mert neki egy lámpabúrája többe fog kerülni mint az én egész autóm és velem csak jót tesz ha lebiztosítozza a kocsimat.
2015. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!