Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kell csámcsogni?

Miért kell csámcsogni?

Figyelt kérdés
Aki csámcsog, miért? Engem hihetetlenül idegesít, fel tudnám pofozni, aki ezt csinálja. Nem értem miért nem lehet kultúráltan enni.
2021. aug. 25. 08:54
A kérdező szavazást indított:
Nem érdekli őket
Nem tudnak róla
Mert más is így eszik
Igénytelenek
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell.

Amúgy a szavazásnak sok értelme nincs, mert bármelyik igaz lehet adott esetben.

2021. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Mert ugye a csámcsogás egy szándékos tevékenység, pont mint a horkolás vagy tikkelés?

Azon elgondolkodtál már hogy téged hányan és hány ok miatt tudnának felpofozni?

Pld. az ilyen debil kérdéseid miatt?

2021. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Nem kell. Én, ha csámcsogok, azt szánt szándékkal teszem.

---

A passzív-agresszív kommunikációd, kedves Kérdező, még sok problémád okozója lesz.

2021. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én inkább azt mondanám nem erre figyelnek. valószínű aki csámcsog már mondták neki hogy ez van, és ne tegye, aztán mégse változtat ezen, nem tudatosan csinálja, ezért nem is koncentrál rá hogy jaj most én úgy egyek hogy csukott szájjal. tényleg idegesítő annak aki nem csinálja, sajnos csak annyit lehet tenni hogy szólsz, aztán vagy abbahagyja (legalább kis ideig) vagy nem
2021. aug. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van egy rossz szokása, tökéletes ember nincs, nincs olyan ember, akit mindenki bír.

Az ember azért ember, mert mindenki másként van kódolva.


De akivel együtt élsz, bizony hozzá kell szoknod, mert rá vagytok egymásra kényszerűlve.

2021. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!