Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elhatároztam, hogy mától...

Elhatároztam, hogy mától kezdve csámcsogni fogok. Ez hatásos lehet, mármint erre felfigyelnek majd az emberek?

Figyelt kérdés
Én alapvetően egy illemtudó ember vagyok, rendesen viselkedem, betartom a társadalmi elvárásokat, éppen ezért azt érzem, hogy elveszek a hétköznapok szürkeségében . Ezért úgy gondoltam, hogy valami "rosszat" kellene csinálnom, amire úgymond felfigyelnek.
2013. nov. 26. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda remek otlet !! LOL

Valoszinuleg elered celodat :)

2013. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ady Endre válasza:


Ne félj, hajóm, rajtad a Holnap hőse,

Röhögjenek a részeg evezősre.

Röpülj, hajóm,

Ne félj, hajóm: rajtad a Holnap hőse.


Szállani, szállani, szállani egyre,

Új, új Vizekre, nagy szűzi Vizekre,

Röpülj, hajóm,

Szállani, szállani, szállani egyre.


Új horizonok libegnek elébed,

Minden percben új, félelmes az Élet,

Röpülj, hajóm,

Új horizonok libegnek elébed.


Nem kellenek a megálmodott álmok,

Új kínok, titkok, vágyak vizén járok,

Röpülj, hajóm,

Nem kellenek a megálmodott álmok.


Én nem leszek a szürkék hegedőse,

Hajtson Szentlélek vagy a korcsma gőze:

Röpülj, hajóm,

Én nem leszek a szürkék hegedőse.

2013. nov. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

vegul is ha egy szal semmiben mesz be holnap tornaorara, akkor is 'felfigyelnek' rad. a csamcsogassal kb. semmi mast nem fogsz elerni, mint h. bunkonak neznek (joggal).


figyelj szepen a napkozis tanitonenire, mert ha nem lesz kesz a lecke, kapod a fekete pontot.

2013. nov. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kétféleképpen tudsz kitűnni az emberek közül: pozitív vagy negatív dologgal.

Pozitív módon nehéz, mert azért dolgozni kell, tanulni, vagy legalább viselkedni. Negatív módon sokkal kényelmesebb, pl. akik nagyfiúknak akarnak tűnni, alap dolog, hogy nem tanulnak semmit. Ha háromszor megbukik, akkor már szinte hősnek számít a haverok között. Az más kérdés, hogy ez egy életen át bélyeg lesz rajta, és magával tol ki.


Értem én, hogy kamasz lázadás, meg minden, de azért azt is lehet úgy, hogy felnőtt korodban el tudd mesélni, és ne égjen a fejed miatta, hogy milyen "eccerű" voltál.


Szóval döntsd el, hogy primitívséggel akarsz "más" lenni, vagy választasz más módot, amire később is büszke lehetsz.

2013. nov. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mirk ***** válasza:

Miért nem gondoltál rá, hogy valami jóval tűnj ki?

Szerintem azzal is ki lehet egyébként tűnni, ha valaki illemtudó.

Ha úgy érzed, elveszel a hétköznapok szürkeségében, találj egy hobbit, találd meg a tehetségedet. Ha csinálsz valamit amit mások nem, már kitűnsz a tömegből, ha pedig jól is csinálod felfigyelnek rád.

2013. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Pozitív dologgal nem tudok kitűnni, mivel eddig jól viselkedtem. Ezt nem úgy kell érteni, hogy szent vagyok, de még nem öltem embert, nem törtem be, nem verekedtem, még nem voltam részeg (sőt! sört pl. még soha életemben nem ittam), nem kiabálok az utcán, nyilvános helyen ok nélkül nem káromkodom (igyekszem okkal sem) stb.
2013. nov. 26. 23:29
 7/10 anonim ***** válasza:

"Pozitív dologgal nem tudok kitűnni, "

-pedig igaza van Mirknek, azzal lehet. Csak az nagyon hosszú idő, és sokan feladják. Jó dologgal kitűnni- annak be kell érni. Aranynál is hosszú idő volt, míg beérett:


"Állasz még küszöbén ifjú életednek;

Előtted a küzdés, előtted a pálya,

Az erőtlen csügged, az erős megállja.

És tudod: az erő micsoda? - Akarat,

Mely előbb vagy utóbb, de borostyánt arat."


[link]

2013. nov. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha magaddtól nem tudsz kitűnni, akkor megette a fene az egészet, meg akkor is, ha csak azért viselkedsz rendesen, mert muszáj - mert ha tényleg rendes lennél, akkor nem jutna eszedbe ilyen. Ha paraszt leszel, akkor is 2 percig leszel téma, és a csámcsogás amúgy sem akkora hűhó, hogy ezzel ennyire kitűnj. Max. egymás között mondják majd, hogy anyád nem nevelt meg rendesen.
2013. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy kipróbáltam ezt a csámcsogás dolgot, de engem jobban zavar, mint a környezetemet.
2013. dec. 5. 07:55
 10/10 A kérdező kommentje:
Átgondoltam ezt a csámcsogás dolgot. Úgy gondolom, hogy a negatív dologgal való kitűnés egyenes út a celebbé válás felé, az pedig nem szeretnék lenni.
2013. dec. 5. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!