Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kell folyton a magánélet...

Miért kell folyton a magánéletemen csámcsogniuk?

Figyelt kérdés
Nem elég hogy szinte már bújkálnom kell, nem járok el bulizni, nem pasizok orrba-szájba, normálisan élem, pontosabban élném az életem. De olyan dolgokat hallok vissza magamról, melyeknél nálam is elszakad a cérna. Persze a legtöbb dolog csak rosszindulatú kitaláció. Mégis mi bajuk ezeknek az embernek? Én tudok a saját életemmel foglalkozni,ők miért nem? Miért kell rossz színben feltűntetni engem? Megalázni és bántani? Mit tehetnék ez ellen?
2013. márc. 14. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyit tehetsz,h figyelmen kívül hagyod.Azért csinálják ezt,mert az emberek szeretnek bíráskodni mások fölött ítélkezni,addig sem kell a nyomorult,szánalmas kis életükkel foglalkozni.Másokra mutogatnak a helyett,h önmagukba néznének.Szóval csináld úgy,h magasról lesz.rod őket!
2013. márc. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Akár csak magamat hallanám.Rajtam is csámcsogni szoktak az emberek, pedig normálisan élek.Most például azon, hogy munkanélküli vagyok.Régebben azon, hogy későn kezdtem el pasizni.Aki akar mindíg talál majd rajtad is fogást.Belekötnek ezek még az élő fába is, ahogy mondani szokták.Régebben engem is foglalkoztatott ez, hogy pletykálnak rólam meg rosszindulatú megjegyzéseket tesznek rám, de mostmár elértem arra a pontra, hogy letojom őket magasról.Mondjanak amit akarnak, nekik rosszabb életük van mint nekem és igazából csak irígyek mint a fene.
2013. márc. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Adj rá indokot! Persze csak képletesen... Járj nyugodtan bulizni, pasizz, ha jól esik, sőt, néha tegyél egy-két olyan dolgot, ami úgy érzed még belefér az élet stílusodba, de tudod, hogy másnál kiveri a biztosítékot! És hallgasd büszkén, jókat vigyorogva a visszaérkező kitalált, kiszínezett marhaságokat! Ha van olyan jóbarátod, akivel őszintén tudsz beszélni, akkor vond be őt is! Jelentsd be előre, hogy kivel,mit miért akarsz csinálni, és nevessetek együtt hogy erre mások mit találtak kis, mit reagáltak!


(én sokáig játszottam ezt a munkahelyemen... egy ideig marha jókat röhögtem, aztán miután rájöttek, hogy hülyére veszem őket, le is szálltak rólam... )

2013. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!