Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kell csámcsogni? Nem...

Miért kell csámcsogni? Nem lehetne normálisan enni?

Figyelt kérdés
Nem értem, az meberek nem is figyelnek magukra, és nem zavarja őket, hogy másoknak nem tetszik, hogy csámcsognak. De ha rá szólsz, sem hagyják abba. Mi a megoldás?
2009. okt. 24. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az,h magaddal foglalkozz,ne másokkal.Úgy eszik mindenki,ahogy neki jól esik.
2009. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De egyszerűen a falnak megyek tőle. Eszik mondjuk egy rágót/ropit/akármit, és akkor végig csámcsog. Undorító.
2009. okt. 24. 14:40
 3/14 anonim ***** válasza:
Akkor menj onnan, ha már ilyen finnyás vagy.
2009. okt. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Semmi közöd ahhoz, hogy a másik ember mit hogyan csinál, jelen esetben hogyan eszik. Ha nem tetszik menj el onnan vagy ne nézz rá.
2009. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
engem is nagyon zavar.neveletlenség és bunkóság.persze,mindenkinek a maga dolga,hogy hogy eszik,de szerinntem is elég visszataszító.egy ilyen ember hogy megy el egy étterembe,esküvőre stb?
2009. okt. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

csámcsogni vagy nem csámcsogni konvencionális kérdés.

bizonyos kultúrákban éppen hogy a nem csámcsogás az illetlenség, mivel azt jelzi, hogy nem ízlik az étel.


szerintem potyára idegesíted magad és inkább keresd meg, hogy valójában mi bajod van az élettel, mert ez csak pótcselekvés.

2009. okt. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Soha nem a kajával van bajom. Magával a csámcsogással.
2009. okt. 24. 15:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Engem is idegesít,ez neveletlenség és gusztustalan.Ha tehetem,akkor elmegyek az ilyen ember közeléből.
2009. okt. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
És majd te döntöd el mi a normális?
2009. okt. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Miért, te szereted, ha a füledbe csámcsognak egész nap?
2009. okt. 24. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!