Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Benn voltunk a szobába, és...

Benn voltunk a szobába, és néztük a tv-t, a párom evett az ágyon, én meg kifújtam az orrom, (de nem mint egy bunkó, hanem normálisan) erre azt mondja elment az étvágya, és otthagyja a kaját. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 20:52
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
nő vagyok
2010. jún. 13. 21:02
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Az, hogy nem az ágyon kell enni. Gondolom ha az étkezőben eszik, nem mész oda mellé, és fújod ott ki az orrod.

Elég hisztis egy pasi.

2010. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Gyenge a gyomra.Nekem is van ilyen rokonom,ha valaki megemlíti előtte a sz@ r szót,elmegy hányni.Nem vicc.Emiatt ne sértődj meg.
2010. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Jó volna ha nem lenne ilyen túlérzékeny mert ha ebbe beleköt később már másba is beleköthet.Én pld az ágyon soha nem eszek mert nem arra való egészséges embernél.
2010. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Gondoltam, hogy te vagy a nő, csakis pasiról tudom elképzelni az ilyen viselkedést... Szerintem borzalmas. Mondd meg neki, hogy zárkózzon be egy üres, steril, gyönyörűszép szobába, és élje ott a saját életét tökegyedül, meg vegyen magának egy guminőt, az legalább nem fúj orrot, nem wc-zik, nem pukizik, nem tüsszent, nincs nyála, nem zsírosodik a haja, nem Ember...
2010. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

"az ágyon soha nem eszek mert nem arra való egészséges embernél."

Egészséges ember ott eszik, ahol akar :) Az ágy is tökéletes hely erre :P Én a WC-t leszámítva bárhol tudnék enni, még a fürdőkádban is :D Bár így visszagondolva, amikor kicsi voltam, egyszer megettem egy danone pudingot a WCn ülve :D

2010. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tudom milyen férfi lehet...

Az én páromnak lehet a hányástól kezdve a hasmenésig mindent beszélni, vagy akármit csinálni semmi se venné el az étvágyát. Egyszer amikor étteremben voltunk valaki a padlóra hányt, odanézett és evett tovább. Nekem már nem volt étvágyam :D

2010. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a párod nagyon finnyás.
2010. jún. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Természetes dolog az orrfújás nem értem a barátodat.

Ami viszont zavar az az ha valaki nem mos kezet wc után. Nekem két lakótársam is ilyen és csodálkoznak ha nem kérek az általuk készített kajából.:))))

2010. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kis kényes.
2010. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!