Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért kell csámcsogni? Nem...

Miért kell csámcsogni? Nem lehetne normálisan enni?

Figyelt kérdés
Nem értem, az meberek nem is figyelnek magukra, és nem zavarja őket, hogy másoknak nem tetszik, hogy csámcsognak. De ha rá szólsz, sem hagyják abba. Mi a megoldás?
2009. okt. 24. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
Valaki azzal tölti el a napját,hogy akár hova mész,megy utánad és a füledbe csámcsog?:DÉrdekes életetek lehet:D
2009. okt. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Igen, sajna ez így van... :(
2009. okt. 25. 10:53
 13/14 anonim ***** válasza:
47%
ezekből a válaszokból látszik a kultúra....:-)én is azt irtam,hogy undorító dolog,és jól le is lettem pontozva.ez van.....
2009. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

úúúristen. Nem értem azokat a válaszadókat akik szerint ez normális, és te vagy a hülye és mit képzelsz hogy észre mered venni :D

Szerintem is undorító, szerencsére nem a baráti körömben van, de ismerek ilyet. Tesóm is ilyen.. Amikor együtt kell ennem vele... hát legszívesebben a fülébe hánynék.. természetesen el is megy az étvágyam... hiába mondom neki hogy undorító... nem használ..

Ez neveletlenség és intelligencia kérdése szerintem...

Aki csámcsog az jó nagy bunkó.

17F

2009. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!