Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nők,anyukák esetében mennyire...

Nők,anyukák esetében mennyire megengedett,elfogadott,hogy otthon a szűkebb családi körben ugyanúgy félmeztelenül (nem meztelenül) legyenek mint a férfiak szoktak?

Figyelt kérdés
Négy éve vettünk vidéken egy nyaralót. A közvetlen szomszédaink egy 3 gyerekes nagyon aranyos fiatal család. Azt vettük észre,hogy egész nyáron,a saját otthonukba,házukba mindenki félmeztelen még az anyuka is.Gondoltam hogy azért egy meltartót tehetne,de nekik így nagyon természetes. Persze amikor a keritésnél valamiért beszélünk a nő maga elé kap egy ruhadarobot,de amúgy nem zavarja ha átlátunk hozzájuk és ő éppen csak egy rövidnadrágban vagy csak egy furdőruha alsóban szedi az almát vagy a teraszon főz.

2020. szept. 24. 15:41
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
84%

"család,gyerek előtt,milyen az ,hogy az anyuka lógó mellekel közlekedik?"


Hát milyen legyen? Annyi tisztelet lehetne legalább családon belül, hogy egymás kinézetét elfogadjuk, és a saját kényes ízlésünk kedvéért nem tesszük kötelezővé, hogy a szerintünk nem annyira szép családtag rejtőzködjön előlünk.


Anyukának azért vannak lógó mellei, mert nem volt rest megszülni és szoptatni két-három gyereket apuka kedvéért. Ez minimum annyi tiszteletet érdemelne, hogy nem így beszélsz róla.

2020. szept. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
91%

szíve joga meztelenül lenni otthon.


Van ahol ez perverz, valahol ez nem, háztartás válogatja.

El kell fogadnod, hogy vannak szabad szellemű emberek. Ha zavar, ne nézz oda, de otthon úgy mászkál, ahogy szeretne.


Egyébként mi is gyakran pucérkodunk otthon, mert jó érzés.


23/L

2020. szept. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg a gyerekeik úgy nőttek fel,hogy látták anya melleit. Hozzászoktak, nem lesz tőle bajuk - sőt, tisztában lesznek azzal , hogy a női test nem úgy néz ki mint instagrammon a rerusált / filterezett képeken. Mellesleg szvsz ha valahol,akkor a család előtt nem kell takargatnunk a hibáinkat.
2020. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
79%
Számomra meg az beteges, amikor pl. a kamaszfiú a kulcslyukon meglesi az anyját vagy a lánytestvérét amikor meztelen, holott számára ennek a látványnak természetesnek kellene lennie!!!
2020. szept. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
62%
Amíg otthon vannak, és mások nem látják, sztem mindenki öltözzön úgy, ahogy akar. De ha már mások átláthatnak, meg látják a kertben, akkor azért illene egy bikinifelsőt felvenni legalább. Igazságtalannak az, de attól még a női mell intimebb látvány, mint egy férfi mellkas, legalábbis nekem, én eléggé konzervatív vagyok ilyen téren.
2020. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
78%

25: én ugyan pasi vagyok, de egy izmos férfi felsőtest szerintem ugyan úgy nem hagyja hidegen a szebbik nem arra fogékony képviselőit mint egy formás női mell. Meg amúgy szerintem valahol elég "vicces" hogy a női mellett nem illik mutatni, de egy rakás ruha meg a fél divatipar arra megy rá hogy minél több látszódjon belőle :D


szerintem a női mell takarása inkább csak az "így alakult és már megszoktuk" elv miatt szükséges meg van úgy ahogy.

2020. okt. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
59%
26: de olyan szexuális hatással nincs. Kb. egy formás női lábbal lehetne összehasonlítani.
2020. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy minek van „szexuális“ hatása, megszokás kérdése. A női mell azért izgató (izgatóbb, mint egy formás női láb), mert takargatják. Ha nem kellene kötelezően takargatni, nem lenne olyan nagy szám.
2020. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
61%
28: szerintem is ez a helyzet.
2020. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
74%

Muszlim vidéken, ha kilátszik egy nő haja, a férfiaknak bizony feláll... minden, ami felállhat.

Afrikában meg akár teljesen meztelenül lehet szaladgálni, senki nem fogja bámulni.

Ott tanultak illemet, miszerint nem bámulunk egy nő lába közé. A melle meg nem érdekel senkit, azt látják egész nap.

Az eszkimók mindig meztelenül vannak, amíg le nem hűl -10 fokra az idő, nehogy elszokjanak a hidegtől.

Télen meg azért, hogy a éjjel a tetvek megfagyjanak kinn a ruhákban.

Ráadásul kicsi is a hely a kunyhóban, egymást melegítik.

2020. okt. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!