Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nők,anyukák esetében mennyire...

Nők,anyukák esetében mennyire megengedett,elfogadott,hogy otthon a szűkebb családi körben ugyanúgy félmeztelenül (nem meztelenül) legyenek mint a férfiak szoktak?

Figyelt kérdés
Négy éve vettünk vidéken egy nyaralót. A közvetlen szomszédaink egy 3 gyerekes nagyon aranyos fiatal család. Azt vettük észre,hogy egész nyáron,a saját otthonukba,házukba mindenki félmeztelen még az anyuka is.Gondoltam hogy azért egy meltartót tehetne,de nekik így nagyon természetes. Persze amikor a keritésnél valamiért beszélünk a nő maga elé kap egy ruhadarobot,de amúgy nem zavarja ha átlátunk hozzájuk és ő éppen csak egy rövidnadrágban vagy csak egy furdőruha alsóban szedi az almát vagy a teraszon főz.

2020. szept. 24. 15:41
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
79%
Amit szabad jupiternek,azt szabad mindenkinek.
2020. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nincs ebben semmi, meztelennek születtünk, nem kell szégyelősködni.


Legális lenne én pucéran mászkálnék mindenhová.


19/L

2020. szept. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ez tök jó, természetes.😊
2020. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
90%
A saját otthonában mindenki úgy öltözik, ahogyan neki jólesik. Ha téged zavar, építs egy magasabb kerítést.
2020. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
89%
A saját kertjében hadd legyen már mindenki úgy ahogy szeretne. Ha annyira zavar ültess sövényt.
2020. szept. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk ez természetes dolog mi sem szoktunk gondot csinálni ebből,akinek nem tetszik ne nézzen! 41N
2020. szept. 26. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg nagyon hülye kérdés!

Otthon azt csinál mindenki amit akar!

Mi meg anyaszült meztelenek vagyunk tavasztól őszig a kertben, és a világ legszabadabb érzése. A gyerekeink is természetesnek tartják, és imádják.

Nagyon elegem van már ebből a prűd, álszenteskedő társadalmi közegből!

2020. szept. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
86%
Nincs ebben semmi rendkívüli. Otthon az illető úgy van, ahogy szeretne - ha vegyvédelmi szerkóban akkor abban, ha anyaszült meztelenül akkor úgy. Miután beszélgetéshez maga elé tesz valamit, még azt se lehet mondani, hogy direkt az arcodba tolná a mellét.
2020. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege az,hogy a család,gyerek előtt,milyen az ,hogy az anyuka lógó mellekel közlekedik? Amúgy engem nem zavar mint szomszédot,előttem eltakarja magát.
2020. szept. 28. 16:16
 20/43 anonim ***** válasza:
80%
Téged zavar kérdező mást meg nem. A naturista családokba, meg pont az a furcsa, mi az hogy gyerek előtt is takarjuk el magunkat, amikor alapból meztelenül teremtődtünk a világra. A ruhákat azért hordjuk, hogy védjen minket a hidegtől, esőtől, melegtől...stb Otthon viszont ilyenre egyáltalán nincs szükség.
2020. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!