Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nők,anyukák esetében mennyire...

Nők,anyukák esetében mennyire megengedett,elfogadott,hogy otthon a szűkebb családi körben ugyanúgy félmeztelenül (nem meztelenül) legyenek mint a férfiak szoktak?

Figyelt kérdés
Négy éve vettünk vidéken egy nyaralót. A közvetlen szomszédaink egy 3 gyerekes nagyon aranyos fiatal család. Azt vettük észre,hogy egész nyáron,a saját otthonukba,házukba mindenki félmeztelen még az anyuka is.Gondoltam hogy azért egy meltartót tehetne,de nekik így nagyon természetes. Persze amikor a keritésnél valamiért beszélünk a nő maga elé kap egy ruhadarobot,de amúgy nem zavarja ha átlátunk hozzájuk és ő éppen csak egy rövidnadrágban vagy csak egy furdőruha alsóban szedi az almát vagy a teraszon főz.

2020. szept. 24. 15:41
A kérdező szavazást indított:
Szerintem perverz az olyan nő aki ilyet megenged magának.
Szerintem bizonyos körülmények között elfogadott.
Teljesen elfogadott,én is szoktam otthon a szűk körben.
Én mindenütt szoktam,nem érdekel ha bárki lát.
134 szavazat
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
90%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..


Ez egy megint álcázott, storyba bújtatott provokatív kérdés. Egyes embereknek belefér a meztelenkedés, igen anyuka, apuka, gyerekek részéről is bármilyen korban, másoknak meg nem. Megint olyan kérdés ez, amin több oldalon át fognak vitázni az emberek, a semmiért.

2020. szept. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
39%
Nekem férfiaknál sem férf bele. Kivétel a strand.
2020. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
86%
Micsoda h*lye kérdés ez. Aki otthon félmeztelenül van, annál nyilván elfogadott. Otthon mindenki olyan öltözetben van, amilyenben szeretne.
2020. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
90%

Azon gondolkozom, hogyan születnek az ilyen kérdések.

Ülsz és unatkozol otthon... HM, írjunk ki kérdést a gyakorira. De miről, tök unalmas az életem. Megvan, pár hónapja láttam a szomszédasszonyt...

2020. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
13%
Nem elfogadható nőknél. Ami szabad Jupiternek ...
2020. szept. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 qkker1 ***** válasza:
45%
Ennyire nem, a kertbe/teraszra nem megy ki a párom félmeztelenül, de a lakásban simán elvan a gyerekek előtt is ,két lányunk van, nyilvánvaló , hogy ha fiaink lennének, akkor otthon sem.
2020. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem tetszik, ne nézz oda! Ennyire egyszerű.
2020. szept. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
A sztori nincs kitalálva,igaz.
2020. szept. 24. 16:36
 9/43 anonim ***** válasza:
96%

Értelmes dolog azt megkérdezni, hogy mennyire elfogadott bizonyos öltözéket viselni vagy nem viselni nyilvános helyen. Ez a társadalmi norma.


Az viszont, hogy ki mit visel otthon, nem a társadalmi norma része, hanem a családi normáé. Ezért értelmetlen megkérdezni, hogy másvalaki szerint normális-e egy bizonyos otthoni öltözet. Nyilván az adott család normáiba belefér a félmeztelenség, azért vannak úgy.

2020. szept. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
87%
Sztem tök oké, legalább otthon hadd csinálja már az ember azt, amit szeretne. Amíg másokat direkt nem botránkoztat meg, addig sztem ebbe nincs beleszólása senkinek.
2020. szept. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!