Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az "izé" nem idegesít titeket?

Az "izé" nem idegesít titeket?

Figyelt kérdés

Mostanában fölütötte a fejem,hogy az emberiség egy része,állandóan minden szavában kötőszóként használja az "izé"-t. engem nagyon nagyon zavar,erre odakéne figyelni mindenkinek,de csak az izéé..engem zavar,de nagyon.

TitekeT?


2010. jún. 7. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem inkább az idegesít, amikor valaki ahelyett hogy magával foglalkozna, mások helytelen nyelvhasználatába köt bele. Amúgy én mostanában annyira nem, de régebben használtam, meg öööööööööztem is, mert volt hogy valami éppen nem jutott eszembe. Tudom lehet máshogy is, de senki sem tökéletes, és nem készültem sosem szónoknak. Viszont én sem kötekedek más helytelen nyelvhasználata miatt.
2010. jún. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én izé meg oszt' mondó vok :) Nálam is mondják , hogy próbáljak kevesebbet mondani :) XD
2010. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Dorian Gray válasza:
de zavaró, de ami még inkább kiakaszt az a "valamilyen szinten", na ezt is mindenre mondják...rettenet.
2010. jún. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A HOZZÁSZÓLÁSOKAT.

Engem csak az "izé" zavar, az "Őzés"nem. És volt aki viszavágott,hogy kötekedek más helytelen szóhasználatában... Nem kötekedek,egy kérdést tettem föl,mert kiváncsi voltam,hogy engem zavar e,vagy mástis.

2010. jún. 13. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!