Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » 2 nem könnyü német mondatot...

2 nem könnyü német mondatot kéne nekem leforditani magyarra?

Figyelt kérdés

1,

Auf grund von Buchungsunregelmäßigkeiten hat uns die Firma X Ihr Ferienhaus storniert.


2,

Deshalb bitte ich Sie,mir nochmals eine rechtsverbildliche Zusage für obengenannten Zeitraum umgehendst zukommen zu lassen.


németek megkertek,hogy forditsak nekik,de ezekkel a mondatokkal nem boldogulok...

köszönöm a segitséget!


2010. jún. 4. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Írd le te hogy fordítottad le és szívesen kijavítom, ha nem jó.
2010. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ok.

az elsönél a Buchungsunregelmäßigkeiten-t nem tudom mit jelent... én igy forditottam: Buchungs... miatt az x cég törölte a nyaralót a számukra. -de ez igy elég hülye...


a másogiknál: Ezért kérem mégegyszer ,hogy valami engedélyt küldjenek el-azt hiszem...ezt a mondatot végképp nem értem...

nagy segírség lenne ha segitenél! köszi!

2010. jún. 4. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Az első tuti:A könyvelés elvégzésének rendszertelensége miatt az X vállalat törölte a nyaralónkat (a nyilvántartásból?? ).

1ébként fura, hogy hat uns aztán meg Ihr...ez nem klappol.

Talán a szövegkörnyezetből kiderül, mi akar lenni.


Második: Ezért arra kérem Önt/Önöket, hogy a hivatali tévedést(?) a fent jelzett időtartamon belül azonnal javítani szíveskedjenek.


Szerintem arra akar célozni, hogy valami hivatalos papírt be kell vinni egy bizonyos helyre (gondolom a levélen rajt van) ezzel a nyaralóval kapcsolatban.

2 mondatból csak ennyit lehetett leszűrni.


1ébként én sem vagyok perfekt németes, de remélem valamit azért tudtam segíteni.

2010. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én sem vagyok perfekt németes,pedig Németo-ban élek... :S

Nagyon köszönöm a segítséget!!

2010. jún. 4. 10:37
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem itt vmi üdülő lefoglalásáról lehet szó...


Foglalási szabálytananságok miatt X cég érvénytelenítette üdülő foglalásukat.

Ezért arra kérem önöket, hogy a fent említett határidőn belül mihamarabb küldjék meg újra jogilag kötelező kötelezettségvállalásukat.


ilyesmi...:)

2010. jún. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

10:25 vagyok, nagyon szívesen!! :)

És de jó neked! :)

2010. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

ja,jó nekem.. :) most viszem mindjárt a papirt,és tényleg üdülöröl van szó. :)

köszi mégegyszer!

2010. jún. 4. 12:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt a Firma X? Reklámcég?? A másik meg közvetítő a üdülőtulajdonos és üdülőbérlő között?:)

Akkor más egy kicsit...

Egy időszakra megbízza a közvetítőt, h járjon el a nevében...

2010. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
az üdülöfoglalást lemondta a tulaj,és ezért kellett a levél.minden ok.kaptam is érte 10Eurót a nénikétöl,meg egy csokit.szivesen megosztanám veletek... :)
2010. jún. 4. 20:51
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

10:25 vagyok, küldd!

:D

(De csak a mogyorósat fogadom el. :))) )

2010. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!