Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mi annak a neve mikor egy...

Mi annak a neve mikor egy szövegben megadott szónak kell lennie és felbontjuk részletekre de a szöveg értelmes marad ?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmazd át egy kicsit... így nagyon nem érthető, mit szeretnél tudni
2010. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Hatalmasok. Hat alma sok. Hatalmas ok. Hatalma sok.


Ilyesmire gondlosz? Mert ezt nem tudom, hogy hívják. Szójátéknak.

2010. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amiről a második válaszoló beszél, az a csacsipacsi játék. Erre gondoltál, kérdező?
2010. jan. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

öö nem hanem

arra h pl itt ez a szöveg:


LILIOM

És akkor a lány oda lépett a fiú mellé aki hirtelen megfogta a kezét és egy LILIOMokkal teli rétre vezette


SZÉPSÉG

A lány meg sem tudott szólalni ámulatában h milyen szépen néz ki az a hely.Mikor végre szóhoz jutott annyit tudott csak kinyögni , hogy :De szép.

Majd a fiú így szól

Nálad nem szebb SZÉPSÉGem.


ÁMULAT

A lány meg sem tudott szólalni ÁMULATában,ráadásul a fiú még egy érzéki csókot is nyomott a lány arcára.



Hát ilyesmire gondoltam bocs h ez a szöveg kicsit ratyi de most csak ez jutott eszembe

2010. jan. 14. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi a neve de ha egyszerűen akarnám el nevezni akkor: Adott egy téma, és a kapott szavakkal olyan mondatokat kell alkotni amik szigorúan a témához idomulnak
2010. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!