Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Üdv, valaki segítene lefordíta...

Üdv, valaki segítene lefordítani nekem ezt a szöveget németre, a google fordítóval egy kicsit furán hangzott?

Figyelt kérdés

Youtuben divat ez a -küldj kihívást. Videók amibe feladatokat kell írni két emberkének. Az enyém így szól:

Csináljatok fitness labda kihívást. Fújatok fel egy labdát, üljetek rá és egyensúlyozzatok rajt. versenyezzetek, hogy melyikőtök tud rajt maradni tovább. Esetleg ugráljatok is rajt.

Írj ha meg csináljátok ezt a videót.


Ez volna. Előre is meg köszönöm ha valaki lefordítja, megy neki a pipa.



2014. aug. 4. 09:45
 1/2 anonim válasza:

Macht eine Herausforderung mit Fitness-ball! Pustet ein ball auf, und sitzt auf ball, und balanciert. Wer kann auf ball weiter bleiben? Wenn ihr könnt, springt!


Picit átírtam, hogy letudjam fordítani, még így is biztos van benne jó néhány hiba, de jobb mint a google fordító, ezt szerintem bárki megérti. :)

Így szól:Csináljatok egy kihívást fitness labdával! Fújjatok fel egy labdát, üljetek a labdára, és egyensúlyozzatok! Ki tud a labdán tovább maradni? Ha tudtok, ugráljatok!

2014. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen:)
2014. aug. 5. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!