Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan mondják az angolok...

Hogyan mondják az angolok azt, hogy magántanuló?

Figyelt kérdés
Szótárban megnéztem, ott úgy írták, hogy private pupil. Viszont akárhányszor beszélek brit, amerikai és ausztrál emberekkel, mindig megkérdezik, hogy mit értek ez a szó alatt. Most akkor van rá valami más kifejezés is? Vagy náluk olyan ritka ez a státusz, hogy nem tudják, hogy mit jelent magántanulónak lenni?

2013. febr. 27. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudtam volna mondani pedig. Talán náluk konkrétan ilyen dolog nem létezik, ezért értetlenkednek. Ha belegondolsz, sok magyar sem tudja nagyon, hogy egy magán tanuló mitől és hogyan magán tanuló...
2013. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
esetleg azt mondhatod még nekik, hogy I'm privately schooled. Ezt már nagy valószínűsséggel érteni fogják.
2013. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Régi kérdés, de mindegy.

A private student arra értetődő, hogy magán suliba jársz, tudod, itthon is van pár magániskola, kint még több.

Amúgy amit te akartál mondani, az az, hogy homeschool. So you're homeschooled.

2015. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!