Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az igaz hogy ha magántanuló...

Az igaz hogy ha magántanuló leszek akkor a szüleimnek kell majd tanítania?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy ki tanít (szülő, magántanár, egyedül), annak ellenére adott időnként be kell menned a tanáraidhoz konzultációra és negyedévente vagy félévente vizsgázni, ez sulitól függ. Miért akarsz magántanuló lenni? Sokkal nehezebb egyedül, nálunk 10 magántanulóból talán egy ha eljut az érettségiig, legtöbben abbahagyják, amint már nem tankötelesek.
2010. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát azért mert utálom a tanáraimat,meg egyfojtába engem feleltet mert tudja hogy hülye vok,meg azért is mert nem magyarázza el rendesen az anyagot,meg még azért is mert akk nem kell 1 km.t gyalogolnom,és oda nem megy SEMMI busz!
2010. nov. 11. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha valamit nem értesz, megkérdezed még1x, ha megint nem érted, még1x. El fogja mondani, ez a dolga. Viszont a hozzáállásodból ítélve nem csak a tanárral lehet baj... Na mind1. Én betegség miatt voltam 1 évig magántanuló, hát mit ne mondjak, inkább bejártam volna, majd' megölt otthon az unalom, a magántanárok elképesztően drágák, így egyedül tanultam, kész kínszenvedés volt...
2010. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

1 kmt gyalogolnod? Az kb. negyed óra. Nagyon kényelmes lehetsz, ha ennyit nem bírsz ki.

Minden tanár hülye és mindenki téged bánt és utál? Te szegény, nehéz lehet az életed. Legyél magántanuló, legalább nem vagy elviselhetetlen az osztálytársaidnak. A magántanárt is utálni fogod, mert biztos ő is bántani fog, de nem baj, az legalább drága és menő dolog magántanulónak lenni. Igaz, hogy soha nem fogod így befejezni a sulit, de nagy szükség van utcaseprőkre is.

2010. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!