Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki segítene lefordítani...

Valaki segítene lefordítani angolra, vagy kijavítani nekem? Sürgős

Figyelt kérdés

80-100 szavas fogalmazást kell írnunk angolra!Nagyon nem vagyok jó belőle!:(

Valamit azért sikerült írnom,valaki segítene kijavítani,esetleg még írni pár mondatot hogy mit írjak bele?

A nyári szünetről kell írni!



My summer was very varried.Have a good ang bad things in summer.I was working in a summer.It was very heard job.

I with my friend were going a beach,and all day swimming.I was going with my friend eat ice cream.

Every weekend were going a parties.

I was helping for a mum, and a grandpartens,because them making a new bathroom.This summer was going very fast!


kb ennyit sikerült összehoznom!Ne tessék kinevetni mondtam hogy nem tudok angolul!

Esetleg írhatnátok még mondatokat hogy miket írja bele!(nem muszály igaznak lennie úgysem tudja a tanár hogy igaz e vagy sem)!

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2009. szept. 6. 12:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
62%

Annak, aki azt írta, hogy gyúrjál rá az angolra, azt üzenem, hogy ő is, mert az övében sem sokkal kevesebb a hiba, mint a tiedben. A tied javítva:

varied: egy "r", have helyett I had, "a" nem kell, ang helyett and; in summer: nem kell "a". It was a very hard job, Me and my friend, went to the beach, were swimming all day, We ate a lot of ice cream, Every weekend we went to parties, I helped my mum and my grandparents (nem kell for)because they were building a new bathroom, this summer passed very fast

Nem érdemes a más munkáját beadni, nem baj, ha elkövetsz hibát, a tanárnak látnia kell, hol tartasz, mit nem tudsz.

2009. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!