Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki segítene lefordítani...

Valaki segítene lefordítani angolra, vagy kijavítani nekem? Sürgős

Figyelt kérdés

80-100 szavas fogalmazást kell írnunk angolra!Nagyon nem vagyok jó belőle!:(

Valamit azért sikerült írnom,valaki segítene kijavítani,esetleg még írni pár mondatot hogy mit írjak bele?

A nyári szünetről kell írni!



My summer was very varried.Have a good ang bad things in summer.I was working in a summer.It was very heard job.

I with my friend were going a beach,and all day swimming.I was going with my friend eat ice cream.

Every weekend were going a parties.

I was helping for a mum, and a grandpartens,because them making a new bathroom.This summer was going very fast!


kb ennyit sikerült összehoznom!Ne tessék kinevetni mondtam hogy nem tudok angolul!

Esetleg írhatnátok még mondatokat hogy miket írja bele!(nem muszály igaznak lennie úgysem tudja a tanár hogy igaz e vagy sem)!

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2009. szept. 6. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem is tudom nekiálljak-e. Szinte egy helyes mondta sincs benne
2009. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Na lássuk,


My summer was quite exciting and unfortunately it went very fast. I was working which was very hard job but I also went to the beach (vagy pool, public pool, swimming pool) with my friend where we had ice cream and were swimming all day long. I helped my parents and grandparents as they were redecorating the bathroom. The new Harry Potter movie came out in July and I went to watch it with a friend of mine, I enjoyed it a lot, however, it was much better in book. I kept contacting my classmates on MSN who I missed so much but now as the summer ended I can meet them again.


nehéz úgy hozzáírni, hogy nincs támpont, de talán megfelel

2009. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
69%

My summer was quite great. I have good and bad things in my freetime too. I helped my mum a lot, because she and my grands rebuilt the bathroom. It was realy hard work, but i have good activities, too.

So many times I was in a beach with my old friends. We were swimming all day and ate ice creams and hamburgers. In the beach I met some new face, and I met one of my really old friend. We was talking together so much about us.

But unfortunatelly this summer ended so fast, and I have to go to school again.


/ nagyjából ugyanarról szol amit te írtál ilyenkor bele lehet írni olyan dolgokat is, amik nem igazak. nyelvórán nem ez a lényeg. és gyúrjál rá az angolra, mert nagyon sok helyen hasznát tudod venni.

2009. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. gondoltam hogy nincs benne egy hibátlan mondat sem...mondom hogy semmit sem tudok angolul!:(


2.nagyon szépen köszönöm sokat segítettél!

2009. szept. 6. 12:50
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de barmi feltánő lesz, hogy önállóan nem tudsz 1 értelmes mondatot összerakni és hirtelen lesz 1 jó fogalmazásod...
2009. szept. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
majd megmondom hogy segítettek...és nem is hazudok mert igy van!
2009. szept. 6. 12:59
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Segítés = megírták helyetted? Te tudod végülis.
2009. szept. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó!!!

Én is írtam de az egy dolog hogy nekem nem megy az angol és segítséget kértem!

Ha te annyira okosabb vagy akkor adj nekem különórákat...annak is örülnék!:)

2009. szept. 6. 13:08
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, én írtam az első variációt is. A 2.-ban is vannak hibák, főleg az igeidőkkel. A magántanulóimmal is most írunk hasonlókat
2009. szept. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:) akkor a tiédet írtam le,mert akkor még nem volt ott a második,de neki is köszönöm,abból pár mondatot vettem ki!:)
2009. szept. 6. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!