Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki segítsen ezt lefordítan...

Valaki segítsen ezt lefordítani! (német)?

Figyelt kérdés

Darum schreibe mit Montblanc

Auf diefeder kommt es an

füllstipte,lederwaren

meisterstuck


2012. jún. 5. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Darum schreibe mit Montblanc (Mont Blanc hegyre gondolsz? Montblanc így írva nincs, ha meg a jelentése kell, akkor fehér hegy) - azért írok Mont Blancal (ennek nem tudom mi értelme lehet, de ezt jelenti. legalábbis szerintem)

Auf diefeder kommt es an (az nem die Feder? diefeder nincs..) - ez a tollra jön rá

füllstipte - létezik ilyen szó egyáltalán? ezt nem tudom..

lederwaren - bőráruk, vagy bőrdíszmű

meisterstuck (nem stück?) - mestermű, de ha meisterstuck akkor esetleg mestergipszfigura, de ennek nem sok értelme van)

2012. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Tudom nem a legjobb válasz volt, de ennyi telik tőlem. Honnan szedted ezeket? Jó pár évig tanultam németet, de ez nekem nem tűnik nekem túl értelmesnek.

2012. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm szépen a választ!


Igen,az die Feder,csak elírtam::)


A kertben találtunk egy érmét,amire ezek vannak írva.Arra már sikerült rájönni,hogy ez egy tollgyártó cégé - a Mont Blanc-é - (volt),csak nem tudtam lefordítani.Érdekelt volna, hogy mi lehet ez,gondoltam,ha megtudom,mi van ráírva,abból talán rájövök.:)

2012. jún. 9. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen! :) Közbe rájöttem, hogyha a füllstipte az füllstifte akkor azt jelenti, hogy töltőceruzák.
2012. jún. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!