Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná ezt valaki nekem?!...

Lefordítaná ezt valaki nekem?! Www.Weheartit.com/entry/29707221

Figyelt kérdés

2012. jún. 1. 21:32
 1/1 anonim válasza:

Ismered az életednek azon pontját, mikor rájössz, hogy a ház, ahol felnőttél, nem az otthonod többé? Hirtelen, akkor is, ha van egy hely, ahova rakhatod a sz*rjaidat, az ideális otthon elveszett. Meglátod majd, lesz egy nap, mikor elköltözöl. Csak valami történik egy nap, és vége. Úgy érzed, soha nem kaphatod vissza. Olyan - mint mikor honvágyat érzel egy hely iránt, ami nem is létezik. Talán ez a beavatási rítus, tudod. Soha nem fogsz így érezni újra addig, amíg nem hozol létre egy ideális otthont magadnak, a gyermekeidnek és a családnak, amit alapítasz. Olyan, mint egy körforgás, vagy valami. Nem tudom, de hiányzik az idillisége. Érted? Talán ez egy család. Egy csapat ember, akik hiányolnak egy képzeletbeli helyet.


Nem tökéletes, de majdnem :D

2012. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!