Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezt a pár német kifejezést...

Ezt a pár német kifejezést lefordítaná valaki?

Figyelt kérdés

Önéletrajznál kérdezik:


Frühest möglicher Einstiegstermin:

Gondolom a legkorábbi kezdés? Bármikor tudnék menni, de ennek mi a német megfelelője?


gewünschter Arbeitsort


Nachricht


Zeugnis:

Ide pipát kell raknom, vagy ja, vagy nein, de nem tudom mit jelent.


Azért nem a googlet kérdeztem, mert nem találtam értelmes fordításokat.


2012. máj. 27. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Legkorábbi lehetséges belépési határidő

kívánt munkahely

értesítés/hír

bizonyítvány (több mindent jelent, de szerintem erre értik.. Zeugnis)

2012. máj. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nagyjából én is így fordítottam, de nincs értelme.

A legkorábbi kezdés az ok.

A kívánt munkahelynél akkor a város nevét kell írnom? Mert ez egy online önéletrajz, és arra a városra, és munkára kattintok amire jelentkezni akarok, szóval akkor nekik ezt tudniuk kell, hogy én hova jelentkezek.

A nachricht az az adataim után van, egy kis mező, amibe írhatnék több mondatot is, de nem tudom mit kéne írnom.

A zeugnis az iskolák, és munkahelyek felsorolása után van, és mindegyik mellé lehet pöttyöt tenni, hogy ja, vagy nein. De amunkahelynél miért kérdeznék a bizonyítványt?

2012. máj. 27. 23:19
 3/4 anonim ***** válasza:

... Ich könnte zu beliebiger Zeit kommen.

Szerintem a "Nachricht"-hez a címedet kell megadnod, ahova az értesítést várod.

Zeugnis: Bizonyítvány

2012. máj. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na akkor a legkorábbi kezdés megvan.. a 2.nál biztos a város nevét kell beírnod..

a Nachricht-ben nem vagyok biztos, de ha sehol se kellett megadnod eddig a címedet akkor ide azt kell írnod.. ha már kérdezték hát nem tudom:S de próbáld meg azt

na a Zeugnis, a különböző iskolai végzettségeid után tegyél egy pipát, munkahelynél passz, talán ha kaptál ott olyan papírt hogy elvégeztél valamit?..

remélem sikerül jelentkezni:)

2012. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!