Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Segítene valaki ezt lefordítan...

Segítene valaki ezt lefordítani angolra?

Figyelt kérdés

Ezt meg kell tanúlnom majd, de úgy kellene, hogy ne legyyen benne nagyon nagyon bonyolúlt nyelvtan.Jó lenne ha olyan csinálná, aki majdnem hibátlanra tudja, hogy ne rosszat tanuljak meg

Előre is köszönöm!


2012. máj. 6. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
?o.O
2012. máj. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lemaradt.:

Nekem nagyon fontos a család! Én úgy gondolom a család egy nagyon jó dolog, mert meg tudunk beszélni mindent és megoldani a problémákat. Én anyukámmal, apukámmal, testvéremmel és a nagymamámmal élek együtt. Hétvégente sokat vagyunk kint a kertben ahol sokat beszélgetünk. Veszekedni nem szoktunk, ha problémánk van mindig megbeszéljük. Én úgy gondolom a család azért is jó, mert a ház körüli munkákat el tudjuk végezni együtt és így hamarabb végzünk is.

Nekem a barátok is nagyon fontosak. Én úgy gondolom a barátság egy nagyon fontos dolog, mert ha neked van egy olyan barátod akiben megbízhatsz annak elmondhatsz mindent. A barátodtól kérhetsz tanácsot is és ő tud neked segíteni és te is neki a problémák megoldásában. A barátaimmal el tudok menni szórakozni vagy beszélgetni egy jót.

Szerintem a mai világban nagyon fontos ha tudsz nyelveket. A munkahelyen is elvárás és nagy előny, ha tudsz angolul. Szerintem az a legjobb ha nem csak angolul, hanem németül is jól beszélsz. Én szeretnék németül is megtanulni.

2012. máj. 6. 21:01
 3/4 anonim válasza:

Family is very important for me. I think it is very good because we can share everything and we can find out solutions for our problems. I live with my mother, father, brother/ sister( attól függ nővér vagy báty) and my grand mother. Onthe weekends, we spend soo much time int he garden where we talk with each other very much. We don’t spend time with quirreling, if we have problem we always discuss it. I think the family is also good because we can share housework, and this way, we finish with it quicker.

Friends are also very important for me. I think friendships are very important, because if you have a friend who you can trust, because you can tell her/him everything. You can ask your friend what to do also, and you and your friend can help each other. With my friends, I can go to have fun or I can talk with them a good.

I think the knowlodge of languages is vary important in the world where we live. It is also an expectation in our jobs and it is an advantage if can speak in english. I think it is the best if you can speak in english, but you also speak german. I would like to learn the german language , too.

2012. máj. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
lehet hogy van benne egy-két hiba
2012. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!