Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan tanítanátok angolt...

Hogyan tanítanátok angolt felnőttnek alapfokon?

Figyelt kérdés

A párom sosem tanult angolt, most viszont örülne, ha legalább alapfokon beszélni tudna.

Megkért, hogy tanítsam én, így egyszerűbb és érthetőbb lenne (meg amúgysincs ideje egyedül tanulni), viszont az iskolai stílus (szavak tanulása, egyszerű gyakorlatok)nem jött be neki, és hanyatlott a kedve. Valami kreatívabb módot keresek, ahogy tanítani lehet alapfokon felnőtteknek, úgy hogy az közben nem érzi magát hülyén. (tehát például a gyerekoldalak gyakorlatai kizárva, próbálkoztam és nem lett happy end a vége :P)


2012. ápr. 4. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Rosetta stone + angol lang.pack. Viszonylag egyszerű, hamar nyújt sikerélményt.
2012. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, én előbb alap mondatokat tanítanék neki xDD

Aztán minimális nyelvtant, hogy múlt idő, jelen és jövő.

2012. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Alap dolgokkal kezdd,kicsi nyelvtannal,alapszavakkal.Sokat ne javítgasd mer nem érzi jól magát tőle,később keress olyan játékot vagy a hobbijához kötődő angol nyelvű oldalt-oldalakat ahol rá van kényszerítve a keresgélésre.(csak minél kevésbé érezze kényszernek).És persze minél több angol élő beszédet halljon,még ha nem is érti meg az elején.Nekem bejött:)
2012. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!