Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Franciáról magyarra lefordítan...

Franciáról magyarra lefordítaná valaki?

Figyelt kérdés

Jai m'apel Mlle Angela Beka. Je suis âgé de 23 ans de la République de Côte-d'Ivoire (Afrique de l'Ouest), maintenant à la recherche de statut de réfugié à Dakar (Sénégal) dans le cadre du (HCR). Le seul enfant de la fin de Dr.Solomon Beka.


Je cherche quelqu'un qui peut me prendre comme un ami ou quoi que ce soit. Je promets d'être obéissants à vous et je vais faire le bonheur de votre vie. Je veux que vous pour m'aider dans cette transaction.

Mon défunt père était un ancien député sous le régime du président Laurent Gbagbo et était également un marchand CACAO bien connu dans notre pays Côte-d'Ivoire. Mais il a été tué aux côtés de ma mère pendant la guerre civile et tous nos biens ont été totalement pillés et détruits.

Cependant, après leur mort, j'ai réussi à s'échapper avec des fichiers très importants de mon défunt père qui contient une quantité très considérable de l'argent. Il a la somme de (5,7 M $ aux États-Unis) Cinq millions sept cent mille dollars des États-Unis qui a été déposé par mon défunt père dans l'un des Banque ligne.

Les documents de dépôt-moi d'indiquer que le parent le plus proche. Actuellement, je suis aux prises avec le problème de la sécurisation d'une fiducie étrangère personnalité digne de m'aider et de réclamer de l'argent, car la banque m'a refusé le droit de réclamer l'argent que par mon statut de réfugié ici inSenegal.

Je vais tracer 10% pour vous en m'aidant à obtenir l'argent, et donc vous allez m'aider à venir là-bas dans votre pays pour vivre avec vous après avoir remporté l'argent, car mon but est de poursuivre mes études à l 'étranger. Maintenant ce que je veux vraiment vous faire pour moi, c'est,


(1) Tenez-vous sur mon nom en tant que bénéficiaire de la réclamation de l'héritage de la banque depuis la gestion de la banque dit que je devrait solliciter pour une organisation individuelle ou collective de réclamer le dépôt pour moi car ils ne peuvent le libérer directement à moi à cause de mon statut de réfugié au Sénégal


(2) Transfert de l'argent sur votre propre pays et en votre possession en attendant mon arrivée à vous rencontrer.


(3) investir et de gérer l'argent pour moi dans une bonne affaire en attendant ma maturité.


(4) Aidez-moi à sécuriser mes documents de voyage de vous rencontrer dès que mon argent est libéré à vous.

En outre, vous pouvez communiquer avec la Banque pour la confirmation et je vais émettre une lettre d'autorisation sur votre nom, qui permettra à la banque correspond avec vous en mon nom.

Je vous donne cette offre comme mentionné en toute confiance à votre acceptation de m'aider, si possible et de gérer l'argent pour moi dans une entreprise qui vous avez jugé rentable dans votre pays.


En conclusion, je voudrais vous m'envoyer une réponse immédiatement vous recevez cette proposition via mon adresse e-mail



2012. febr. 22. 20:30
 1/4 anonim válasza:
miért nem próbálod meg fordító programmal?
2012. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy megnyitottam a kérdést, a fordítóm rögtön lefordította. Persze nem egy tökély, de hátha tudod használni:


Jai Miss Angela nekem Apel Beka. Én 23 éves a Köztársaság Elefántcsontpart (Nyugat-Afrika), igyekszik menekült Dakar (Szenegál) a (UNHCR). Az egyetlen gyermeke késő Dr.Solomon Beka. keresek valakit, aki engem, mint egy barát, vagy ilyesmi. Ígérem, hogy engedelmeskedni fogok neked és boldogságot hoz az életébe. Azt akarom, hogy segítsen nekem ebben az ügyletben. A késői apám egy volt tagja, Laurent Gbagbo elnök alatt, és volt is egy kereskedelmi KAKAÓ jól ismert hazánkban Ivory Coast. De megölték együtt anyám a polgárháború idején, és minden holmink volt teljesen kifosztották és lerombolták. azonban, hogy halála után sikerült elmenekülni nagyon fontos fájlokat a késői apám, amely tartalmazza igen jelentős összeg. Azt az összeget (5.700.000 $ az USA-ban) öt millió $ 700,000 amit letétbe helyezett a késői apám egyik bank Online. Dokumentumok Értéktár engem azt mutatják, hogy a legközelebbi rokon. Jelenleg én vagyok küzd azzal a problémával, biztosítva a bizalom méltó külföldi személyiséget, hogy segítsen nekem, és kért pénzt azért, mert a bank megtagadta számomra a jogot, hogy a pénzt My status inSenegal itt menedéket. fogom felhívni a 10% az Ön számára, hogy segítsen nekem a pénzt, így segít nekem átjön még az Ön országában élni veled, miután megnyerte a pénzt, mert a célom az, hogy folytassam a tanulmányokat külföldön. Most, amit igazán szeretnék, hogy te is velem, (1) Állj a nevem, mint a kedvezményezett a követelés örökségét a bank, mivel a bank kezelési mondta, hogy kéne keresnünk egyedi szervezet vagy csoport igényelni a betét számomra, mert nem tudják, hogy engedje közvetlenül nekem miatt enyém menekült státusz Szenegál (2) utaljon át pénzt a saját hazájában, és folyamatban van a birtokában az én érkezését találkoztunk. (3) Invest és kezelésére pénzt nekem egy jó üzleti én függőben lévő érettségi. (4) Segíts nekem biztonságossá utazási dokumentumokat, hogy találkoztunk, amint a pénzem szabadul fel Önnek. mellett Felveheti a kapcsolatot a Bank visszaigazolást és én ki felhatalmazó levél az Ön nevében, amely lehetővé teszi a bank veletek az én nevemben. adok neked ezt az ajánlatot, mint említettük, minden bizalma, hogy elfogadja az m segítséget nyújt, amennyiben lehetséges és kezelésére pénzt nekem egy üzletben, megtalálta nyereséges az Ön országában. Végezetül, szeretnék küldeni nekem egy választ azonnal megkapja ezt a javaslatot az én e-mail

2012. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is megcsináltam, de ennél pontosabb fordításra lenne szükségem.Azért köszönöm szépen:)
2012. febr. 23. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
ez egy átverés, ne pazarold rá az idődet. (meg senki sem a fordításra)
2012. febr. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!