Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná valaki ezt az...

Lefordítaná valaki ezt az idézetet? /Angol-Magyar/

Figyelt kérdés
I don’t understand how you can smile all day long but cry yourself to sleep at night. How pictures never change but the people in them do. How your best friend can become your worst enemy, or how strange it is when your worst enemy turns into your best friend. How forever turns into a few short months that you’d do almost anything to get back. How you can let go of something you once said you couldn’t live without. How even though you know something is best for you, it just hurts the same. How the people you once wanted to spend every second with you, think a few minutes of their time is too much to spare. How people make promises despite knowing how common it is for promises to be broken. How people can erase you from their lives just because it’s easier than working things out.
2012. febr. 20. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy tudsz hosszasan nevetni, de kisírod magad éjszaka. Hogy a képek sosem változnak, de az emberek rajta igen. Ahogy a legjobb barátod a legrosszabb ellenségeddé tud válni és milyen furcsa, mikor a legrosszabb ellenséged válik a legjobb barátoddá. Ahogy az örökkévalóság lepereg pár rövid hónap alatt és majdnem mindent megtennél, hogy visszakapd. Ahogy el tudsz engedni valamit, amiről azt mondtad, hogy nem tudsz nélküle élni. Hogy annak ellenére, hogy valami a legjobb neked, annyira fáj. Hogy az emberek, akikkel egyszer együtt akartad tölteni minden másodpercedet, azt gondolják, hogy pár perc az idejükből túl sok, hogy elpazarolják. Ahogy az emberek ígéreteket tesznek, annak ellenére, hogy milyen hajlamosak arra, hogy megtörjék őket. Ahogy az emberek ki tudnának radírozni az életükből, csak mert könnyebb, mint hogy megoldanák a problémáikat.


Ha helytelen, sajnálom, csak 12 éves vagyok, 6.-os és nem biztos, hogy pontosan le tudtam fordítani, de remélem segítettem!

2012. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hű, ügyes vagy,köszönöm! =)
2012. febr. 20. 23:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ügyesnek tartasz és hogy segíthettem. Szeretek fordítani. :)
2012. febr. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!