Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lenne olyan kedves, és...

Valaki lenne olyan kedves, és lefordítaná ezt nekem olaszra?

Figyelt kérdés

Kb.3-4 hónapja vagyok együtt egy olasz fiúval,akit egyre jobban szeretek,és többnyire angolul kommunikálunk.Kézzel-lábbal nagy nehezen olaszul elmutogatok pár dolgot,vagy egy-két mondatot,de szeretnék neki kedveskedni,hogy egy levelére olaszul válaszolok vissza.


"Köszönöm,nagyon édi vagy.Tegnap csak a szűk család ünnepelt,vacsora és sok-sok ajándék,ma pedig voltunk nagymamáméknál is.Egészen idáig társasoztunk és bolondoztunk.Fáradt vagyok,de annyira még nem,hogy írjak neked.Nagyon szeretnélek már átölelni,és egy jót szeretkezni veled.Mindenkinek van egy álma,az enyém pedig az,hogy egyszer boldoggá tegyelek."

Ölellek : Dia


2011. dec. 26. 01:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Grazie, sei carinissimo! Ieri solo il nucleo familiare ha festeggiato, cena e regali, lo sai. Oggi siamo stati da nonna. Giocavamo e scherzeggiavamo fino adesso. Sono stanca, ma non tanto che non ti potrei scrivere. Ti voglio abbracciare e fare amore con te. Tutti hanno un gran sogno, il mio é farti felice!

Baci ed abbracci: Dia


Rég volt már az olasz nyelvvizsga, de szerintem egész korrekt :)

2011. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm !:)

Ha gondolod,visszajelzek,hogy hibátlan volt-e,ő biztos tudni fogja,és neked is egy megerősítés lehet :)

Számomra sajnos még mindig kínai ez az olasz:)

2011. dec. 26. 12:08
 3/4 A kérdező kommentje:
azt mondta,tökéletes :) lehet,hogy egy -két apró hiba felett elsiklott,és kedveskedett,de az is lehet,hogy tényleg tökéletes:) a lényeg,hogy megértett mindent,köszi mégegyszer! :)
2011. dec. 26. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen :)
2011. dec. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!